Kýla pupeční

Každá kýla je následkem nezvládnutí určitého přetlaku, který na nás některé události vyvíjejí.

Protlačení „hrášku“ či vytvoření až „pytlíku“ naznačuje touhu něčemu uniknout, vystrčit ze svého života určité problémy a situace, které člověka sužují a rozvrací pohodu v jeho nitru.

Pupeční kýla je přetlak bolestných vzpomínek, minulých křivd a zkušeností, neschopnosti zbavovat se minulosti a odpouštět.

Učme se milovat všechny bez podmínek, a především ty, kteří nám nejvíce ubližují, vždyť bez jejich tréninku bychom neměli šanci učit se odpouštět, bez ublížení by nebylo proč a komu!

Buďme vděčni za jejich trénink, který pro nás s láskou dělají 🙂

Jak se naučit odpouštět se dozvíte v programu na webu ODPUSTIT JE LÁSKA

Jak podpořit tělo přírodní cestou na fyzické úrovni:

Kýla je vakovitým vychlípením pobřišnicové dutiny, obsahujícím část břišních orgánů. Kýly vznikají na místech snížené odolnosti břišní stěny, k čemuž dochází nedostatečnou výživou, tj. především chybějícími minerály, aminokyselinami, které tvoří svalstvo (díky vysokému podílu nasycených mastných kyselin v naší stravě, především živočišných a ztužených tuků) a překyselení, jehož následkem je tuhnutí tkání a jejich následné praskání.

  • Základem je odkyselení buď pitím zásadité vody z Aquarionu nebo pitím zelených nápojů, obsahujících chlorophyll (Liquid Chlorophyll) nebo užíváním rostlin, které zezásaďují organismus, např. vojtěška (Green Health)
  • Nutné je doplnit deficit všech základních mikroživin, vitamínů, minerálů i stopových prvků v komplexu (Multivitamíny podle věku)
  • Po prodělané kůře je nutné doplnit mega dávky minerálů, proto ještě navíc užívat několik měsíců komplex minerálů navíc (Power Mins)
  • Na hojení všech tkání a podporující regeneraci, na zpevnění svalové zmoty, je potřeba užívat přírodní vitamín C ve vysokých dávkách  (C 1000)  nebo slabší, pokud jde o děti.
  • Posílit svalovou hmotu je důležité aminokyselinami (Arginine Plus, L-Lysine Plus nebo kompexem Power Booster)
  • Na rozvolnění zatuhlosti velmi dobře působí Super Soya Lecithin,která dává každé buňce našeho těla pružnost.
  • Na rozvolnění tkání a tím lepší regeneraci, na pochopení a posílení, skvěle funguje Noni
  • Pitný režim je vhodné dále podpořit pitím čajů, které však neumí doplnit deficit, jen neutralizují a harmonizují.
Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko: