Ledvinové kameny

Zkamenělá témata neřešených partnerských vztahů, výzva otevřít se a rozšířit pro lásku a harmonii.

Ledvinové kameny jsou projevem toho, že něco v partnerství drhne a skřípe, že je písek v partnerském soukolí. Pokud neřešíme problémy, ale naopak se v nich utvrzujeme, přidáváme další a další, písek se spojí v kámen.

Kámen je výraz našeho tvrdého postoje, nesmiřitelnosti, kdy tvrdě odmítáme smíření, sblížení, odpuštění, harmonii.

Trváme si tvrdě na svém, odmítáme problém jednou pro vždy vyřešit a nechat ho odplout.

Uvědomme si, že v našem vztahu visí nevyřešené problémy a drtí nás i náš vztah jako mlýnské kameny. Jsme naplněni, přesyceni nepříjemnými tématy, která chtějí ven.

Výzva je otevřít se pro budoucnost vztahu nebo ho ukončit. Otevřít se pro lásku a harmonii.

Rozhodnout se vztah pozitivně aktivně měnit.

Uvědomit si, že partnerství je cesta k sobě, kdy partner je můj nejintenzivnější učitel a trenér, který mi nejtěsněji ukazuje, co mám na sobě změnit já sám.

Partnerství je nejrychlejší cesta k sobě!

Jak vytvořit harmonické partnerství (pro ženy) se dozvíte v programu na webu ŽENA JE LÁSKA

O vztazích nejen partnerských z celostního pohledu se dozvíte v programu na webu SOUŽÍT JE LÁSKA

Jak podpořit tělo přírodní cestou na fyzické úrovni:

Ledvinové kameny jsou tvořeny nahromaděním minerálních solí, které se mohou usazovat kdekoliv v močových cestách. Lidská moč je často až po mezní hodnoty nasycena kyselinou močovou, fosfáty a šťavelanem vápenatým, pokud funguje organismus dobře, nekrystalizují, zůstávají rozpuštěny. Z tohoto pohledu je zásadní dostatečný pitný režim a vyřazení mléčných výrobků a vůbec živočišných bílkovin ze stravy. Existují čtyři druhy ledvinových kamenů. Prvními a nejčastějšími jsou vápenné kameny, které způsobuje vysoká hladina vápníku v krvi a pak v moči. Příčina tkví v přílišné konzumaci živočišných bílkovin v nevstřebatelné podobě (moderní technologie natolik změnily přírodní suroviny, že jsou pro nás nevstřebatelné, dokonce škodlivé), poruchou příštítných tělísek nebo přílišnou konzumací řepného cukru. Druhým typem ledvinových kamenů jsou kameny z kyseliny močové a souvisí s dnou, tudíž je třeba léčit tu. Ostatní dva druhy se vyskytují velmi málo. Pokud se v rodině vyskytly ledvinové kameny, je třeba pravidelně provádět očistu ledvin a močových cest.

  • Na zbavení se kamenů je nejdůležitější dostatečný a kvalitní pitný režim, ideální je zásaditá voda z Aquarionu
  • Protože ledvinové kameny jsou vždy problémem překyselení, je třeba užívat cokoliv na zezásadění organismu, pokud nemáme k dispozici zásaditou vodu z Aquarionu (Liquid Chlorophyll) nebo vojtěšku (Green Health), má silné detoxikační účinky, za které vděčí obsahu chlorofylu, je přírodním prostředkem s diuretickými vlastnostmi, používá se k potlačení chronických a akutních zánětů močového měchýře a prostaty. (U Green Health pozor na vysoký obsah vitamínu K, podporuje srážlivost krve, tudíž lidé, kteří užívají léky na srážlivost krve, by neměli vojtěšku užívat! Liquid Chlorophyll mohou.)
  • Na rozmydlení usazenin je výborná rostlina juka (Pure Yucca), k ní je důležité užívat antioxidanty (Mega qProtect), které rozmydlené zatvrdliny z těla odstraní.
  • Vhodné je použít Arginine Plus , který pomáhá odstraňovat kyselinu močovou z těla a tlumí ledvinové poruchy.
  • Dobré je zvýšit konzumaci česneku a petržele, které mají močopudné a antibiotické účinky (Garlic MAX).
  • Pokud písek či kameny poškozují sliznice močových cest, je potřeba dodat vitamín A, který podporuje jejich hojení (Beta Carotene)
  • Pitný režim je vhodné dále podpořit pitím čajů, které však neumí doplnit deficit, jen neutralizují a harmonizují.
Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko: