Ledviny

Problémy v mezilidských vztazích, v partnerství, citové konflikty. Podvádění ve vztahu.

Ledviny jsou dvě. Ve dvou žijí lidé – manželé, partneři, milenci. Lze žít i sám, ale není to již život, v němž by se člověk mohl plně rozvinout a uplatnit, protože nejdůležitější pro každého je vztah.

Ledviny jsou ve své tělesné funkci zeslabovány nebo posilovány kvalitou našich partnerských vztahů s nejbližšími i s ostatními lidmi, zvířaty a rostlinami.

Ledviny filtrují krev a vytvářejí moč a to asi v poměru 850:1. Stejně tak bychom měli přistupovat k setkáním, rozhovorům a problémům my – vybrat si jen tu část, ze které získáme nějakou zkušenost, dobrou radu, směr a orientaci pro svou další cestu životem – ostatní je přebytečný balast.

Všechny problémy s ledvinami jsou problémy se vztahy.

Rozdávejte lásku a pochopení, pohlaďte a pomazlete, nikdy toho není dost. Pokud nebudete dávat dost lásky, ledviny se ozvou bolestí písku nebo kamenů. Važte si svých nejbližších a obdarovávejte je láskou, nezneužívejte nikoho ve vztahu, nemějte strach o vztah – nebudete mít oslabené ledviny.

Bloudivá ledvina – neurčitý postoj v otázkách partnerství.

Svraštělá ledvina – výraz neschopnosti řešit problémy v partnerství.

Jak vytvořit harmonické partnerství (pro ženy) se dozvíte v programu na webu ŽENA JE LÁSKA

Vše o vztazích nejen partnerských najdete z celostního pohledu v programu na webu SOUŽÍT JE LÁSKA

Jak podpořit tělo přírodní cestou na fyzické úrovni:

Ledviny filtrují z krve vodu, do které propouštějí odpadové látky, řídí minerální hospodářství. Jejich funkce u zdravých lidí slábne už od 20 let. Jsou však značně předimenzovány a tak stačí i do vysokého stáří plnit své úkoly. Ovšem někteří lidé je stačí vyřadit z provozu velice brzy. Přitom kvalita fungování ledvin rozhoduje o osobnosti člověka a o vzniku řady nemocí: revmatizmu, bolestech páteře, ženských nemocech, impotenci, zánětu prostaty, řídnutí kostí, kožních chorobách, vysokém krevním tlaku a dalších.
O celé detoxikační kůře, jak ji máme osvědčenou se dočtete v očistě ledvin.

  • Vojtěška (Green Health) má silné detoxikační účinky, za které vděčí obsahu chlorofylu, je přírodním prostředkem s diuretickými vlastnostmi, používá se k potlačení chronických a akutních zánětů močového měchýře a prostaty. (Pozor na vysoký obsah vitamínu K, podporuje srážlivost krve, tudíž lidé, kteří užívají léky na srážlivost krve, by neměli vojtěšku užívat!)
  • Nebo kaktus nopál (Nopalin), který nejen čistí a léčí ledviny a močové cesty, ale má mnoho dalších účinků, je to komplexní očistný produkt.
  • Protože intoxikace je vždy problémem překyselení, je třeba užívat cokoliv na zezásadění organismu (Liquid Chlorophyll), pokud nemáme k dispozici zásaditou vodu z Aquarionu
    Pitný režim je vhodné dále zabezpečit pitím čajů , které však neumí doplnit deficit, jen neutralizují a harmonizují.

Máme osvědčený také speciální balíček na podporu ledvin:

Balíček obsahuje:
1 ks vojtěšky – Green Health
1 ks qProtect

Užívejte:
Vojtěška před každým jídlem cca 10 minut 3x denně 2tbl., zapít 1/4 litrem vody. Protect 3×1 tbl. po jídle.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko: