Lupénka

Tvorba pancíře, vyzbrojování hranic, strach ze zranění, ohraničení ve všech směrech, již nic nevpouštět a nevypouštět.

Výzva naučit se bránit jiným způsobem, stát se opět zranitelným, aby člověk mohl prožívat zázračné věci.

Lupénka je zatvrzelost, takže problém jater.

Vše o tom najdete v programu na webu TOLEROVAT JE LÁSKA

Jak podpořit tělo přírodní cestou na fyzické úrovni:

Lupénka je nemoc, u které je neznámá příčina, ale předpokládá se, že může jít o důsledek konzumace tuků. Je to nemoc, kdy rychle rostou buňky vnější vrstvy kůže (zdravé rostou 28 dní,, při lupénce jen 8 dní), a tak vznikají zarudlé plochy různě po těle, kde kůže šupinatí. Je vnějším projevem přetížených jater a kvality střevní mikroflóry, tudíž je velmi prospěšné pravidelně provádět očistu tlustého střeva a očistu jater.

  • V prvé řadě je zapotřebí zneutralizovat kyselé prostředí těla (Liquid Chlorophyll), ideálně zkombinovat s vojtěškou (Green Health), která působí nejen neutralizačně, ale i protizánětlivě.
  • Je třeba doplnit střevní mikroflóru (Probiotika), jíst hodně vlákniny a tím udržovat čistý tračník.
  • Nutné jsou esenciální mastné kyseliny (Omega 3 nebo Evening Primrose Oil), které podporují regeneraci poškozených buněk a hojí kůži.
  • Je třeba podpořit hojení tkání a podpořit obranyschopnost kůže užíváním antioxydantů (Chelated Zinc, Pro Selenium a Beta Carotene nebo komplex Mega qProtect)
  • Je nutné posílit imunitní systém vysokými dávkami přírodního vitamínu C (C 1000), který má zázračné účinky na hojení kožních potíží.
  • Pro hojení kožní tkáně a také pro dobré vstřebávání živin ve střevě je potřebné užívat komplex vitamínů B (Stress Management B Complex), který také zklidňuje psychiku.
  • Výborným pomocníkem v léčbě lupenky je ionizátor vody Aquarion , zásaditou vodu z něj je vhodné pít na neutralizaci kyselého vnitřního prostředí, a kyselou vodou oplachovat kůži nebo si dělat obklady na zarudlá místa.
  • Pitný režim je vhodné dále podpořit pitím čajů, které však neumí doplnit deficit, jen neutralizují a harmonizují.
Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko: