Lupy

Lupy ukazují, že bychom nejraději nespokojeností vylítli z vlastní kůže, symbolizují násilné odhazování starých obalů.

Pokožka hlavy koresponduje s našimi játry, takže vypovídá o naší spokojenosti s tím, co máme tady a teď, o tom, jak vnímáme svůj život.

Zda máme pocit, že ke svému štěstí potřebujeme ještě mnoho především materiálních věcí, nebo vidíme svůj život jako cestu, na které máme vše, co potřebujeme, hojnost a dostatek všeho.

Lupy se projevují většinou u lidí, kteří se špatně stravují (především živočišné bílkoviny). Mají tendence příliš nepřemýšlet o duchovních aspektech života, a berou, co se jim dává.

Je to výzva být spokojený se vším, co mám a každým okamžikem být vděčný 🙏 – to se naučíte v programu na webu TOLEROVAT JE LÁSKA

Jak podpořit tělo přírodní cestou na fyzické úrovni:

Tvorba lupů je způsobena poruchou mazových žlázek v pokožce hlavy, kde se tvoří šupinky, které mohou svědit a pálit. Je vnějším projevem přetížených jater, tudíž je velmi prospěšné pravidelně provádět očistu jater a snažit se konzumovat co nejméně masa a vajec. Se suchou kůží je spojován nedostatek živin, např. vitamínů skupiny B, esenciálních mastných kyselin a stopových prvků, např. selenu.

  • V prvé řadě je zapotřebí zneutralizovat kyselé prostředí těla (Liquid Chlorophyll) a také používat zevně na oplachy vlasů po umytí.
  • Nutné jsou esenciální mastné kyseliny (Omega 3 nebo Evening Primrose Oil), které podporují regeneraci poškozených buněk a hojí kůži.
  • Je třeba podpořit hojení tkání a podpořit obranyschopnost kůže užíváním antioxydantů (Chelated Zinc a Pro Selenium).
  • Je nutné posílit imunitní systém vysokými dávkami přírodního vitamínu C (C 1000), který má zázračné účinky na hojení kožních potíží.
  • Pro hojení kůže a zdravé vlasy je potřebné užívat komplex vitamínů B (Stress Management B Complex).
  • Na ochranu kůže a posílení buněčné stěny vlasových a kožních buněk je vhodné používat Lecitin (Super Soya Lecithin).
  • Výborným pomocníkem v odstraňování lupů je ionizátor vody Aquarion, zásaditou vodu z něj je vhodné pít na neutralizaci kyselého vnitřního prostředí, a kyselou vodou oplachovat vlasy.
  • Při mytí vlasů kápnout do šamponu několik kapek oreganového oleje (Oregano Oil), má antiseptické a antimikrobiální účinky.
  • Pitný režim je vhodné dále podpořit pitím čajů, které však neumí doplnit deficit, jen neutralizují a harmonizují.
Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko: