Menstruační problémy

Potlačování ženské role. Odmítání ženskosti, nedostatečná otevřenost pro něco nového, strach z odpovědnosti. Výzva k řešení svého omezeného vědomí.

Jak podpořit tělo přírodní cestou na fyzické úrovni:

Menstruace, PMS
Problémy kolem menstruace pociťuje až 75% žen, u některých dosahují ale takové intenzity, že jim znemožňují normální život. Příčinou je hormonální nerovnováha, která vede k zadržování tekutin, to ovlivňuje krevní oběh, čímž dochází ke snížení množství kyslíku přiváděného do dělohy, vaječníků a mozku. K hormonální nerovnováze přispívá konzumace masa a mléčných výrobků, nestálá hladina krevního cukru, nedostatek vitamínů a minerálních látek.

  • Pro správné fungování žláz s vnitřní sekrecí a zmírnění symptomů je vhodný pupalkový olej (Evening Primrose Oil).
  • Je třeba podpořit krevní oběh a tím zvýšit přívod kyslíku k ženským orgánům, zmírnit stres, minimalizovat zadržování vody a snížit hladinu estrogenů na normální stav komplexem vitamínů skupiny B (Stress Management B Complex).
  • Pro zmírnění křečí, bolestí zad, nervozity a podrážděnosti je třeba užívat vstřebatelnou formu vápníku s hořčíkem (Strong Bones).
  • Velmi účinný emulgátor vitamínu E, který tlumí bolesti prsou a mnoho dalších příznaků zlepšuje využití kyslíku, omezuje poškození volnými radikály, zmírňuje podráždění a depresi, je Lecitin (Super Soya Lecitin) společně užívaný s vitamínem E (Vitamin E).
  • Kvalitní fungování organismu a normální tvorbu a funkci hormonů je nutné zabezpečit přísunem všech živin (New Life).
  • Na zmírnění nepříjemných pocitů, proti otokům prsou, ale i pro mnoho dalších funkcí v organismu, je třeba užívat vysoké dávky vitamínu C s bioflavonoidy (C-Plus Flavonoid nebo Liquid C+ Bioflavonoid nebo C-300 Plus).
  • Na rychlejší návrat zpět do rovnováhy, harmonizaci všech funkcí, zklidnění psychiky a rozvolnění tkání, tudíž zmenšení bolestivých křečí je výborné Noni..
  • Pitný režim je vhodné dále zabezpečit pitím čajů, které však neumí doplnit deficit, jen neutralizují a harmonizují, ideálně pít zásaditou vodu z Aquarionu
Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko: