Migréna

Chybí sexuální orgasmus.

Migréna je ukazatel problémů s játry a žlučníkem.

Jde o neventilovanou energii nespokojenosti a zlosti, agrese. Křečovitě ji držíme v sobě, ale ona někudy ven vylézt musí… a když přijde, tak máme v hlavě orgasmus. Návaly bolesti a uvolnění.

Velmi často lidé s migrénami mají zablokovanou krční páteř a ztuhlé trapézy. Křeč se projevuje na tkáních fyzicky. Pak stačí rozvolnit masáží nebo Lecitinem nebo jaterní kůrou.

Jenže, co se stane, když si vezmeme na migrénu chemický prášek na bolest?

Ještě víc si přetížíme játra, ještě víc nám játra „ztuhnou“, příště bude bolest ještě intenzivnější. A my vezmeme silnější prášek, až nepomůže už nic. Snad to tak nemáte 🙂

Pokud vás trápí migrény, moc přemýšlíte a upřednostňujete rozum před srdcem a city.

Vše chcete mít nalajnováno a předem rozmyšleno. A jste často s mnoha věcmi nespokojení, máte problém být vděční za to, co máte teď. Přijmout sebe a vše kolem jako to nejlepší pro mě, a stávat se přizpůsobivějším a pružnějším k okolí, je cesta měkkých jater a hlavy bez bolestí.

Oslabená játra mají za následek nejen migrény a tuhnutí tkání, bolesti krční páteře a ztuhlé trapézy, ale máme i málo energie.

Málo energie se projevuje třeba vypadávajícími vlasy.

A tak není divu, že hodně studií dokázalo, že s migrénou pomáhá koenzym Q10. Koenzym je energie.

Jak poslouchat srdce a přestat vše řešit hlavou se naučíte v programu na webu RADOVAT SE JE LÁSKA

Jak najít spokojenost se vším a nebýt zatvrzelý zase v programu na webu TOLEROVAT JE LÁSKA

Jak podpořit tělo přírodní cestou na fyzické úrovni:

Asi 90% případů bolestí hlavy je způsobeno svalovým napětím a 6% migrénou, tj. poruchami krevního oběhu v mozku. Příčiny mohou být stres, napětí a úzkost, alergie, zácpa, konzumace kávy, čokolády, alkoholu, chemických přísad v potravinách, hormonální nerovnováha, nedostatky ve výživě, což způsobuje trvalé překyselení, kdy se v organismu nedokáží dostatečně vstřebat především minerální látky.

  • Coenzym Q10 (různý obsah koenzymu) – např.: Co Q10 Lozenges, Super Co Q10 Plus, Mega Coenzym Q10 Plus, Super Mega CoQ10
  • Pro regulaci svalového tonu, zmírnění křeče a napětí, nervozity a podrážděnosti je třeba užívat vstřebatelnou formu vápníku s hořčíkem (Strong Bones nebo Calcium Magnezium Plus)
  • Pro podporu krevního oběhu, zmírnění stresu a napětí, normální funkci mozku a zdravou nervovou soustavu je potřeba užívat komplex vitamínů skupiny B (Stress Management B Complex)
  • Pokud trpíte častými migrénami, přidejte navíc dávku hořčíku a vitamínu B6 (Magnezi B6)
  • Pro správné fungování cév a zachování kvality mozkových funkcí je vhodný pupalkový olej (Evening Primrose Oil)
  • Je třeba myslet na zachování čistoty cév, které nejenže do mozku přivádí živiny, ale také odvádí zplodiny metabolismu, proto je potřeba užívat antioxydanty s ginkgo bilobou (Mega qProtect)
  • Na rychlejší návrat zpět do rovnováhy, harmonizaci všech funkcí, zklidnění psychiky a rozvolnění tkání, tudíž zmenšení bolestí je výborné Noni
  • Pitný režim je vhodné dále zabezpečit pitím čajů, které však neumí doplnit deficit, jen neutralizují a harmonizují, ideálně pít zásaditou vodu z Aquarionu
Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko: