Mononukleóza

Nemoc pýchy, výzva pustit se do boje s vnějšími výzvami, vypořádat se s centrálními tématy života.

Jak podpořit tělo přírodní cestou na fyzické úrovni:

Mononukleóza je infekční onemocnění, které způsobuje vir, patřící do skupiny herpesvirů. Jakmile se virus dostane do organismu (je přenosný těsným osobním kontaktem, polibkem, pohlavním stykem, ale i vzduchem jako běžná rýma), množí se v bílých krvinkách, proto je postižena nejvíc lymfatická tkáň a uzliny, příznaky se podobají běžné chřipce. Většinou se akutní příznaky mononukleózy řeší antibiotiky, které jednu část našeho imunitního systému vyruší, a pak se velmi často stává, že přicházejí další příznaky, jako jsou onemocnění jater či sleziny.

  • Zásadní je podpořit činnost příznivé mikroflóry, kde máme téměř 80% imunitního systému a její kvalita je klíčová v boji proti všem vetřelcům (Probiotika)
  • Stejně důležité je posílit aktivní složku imunitního systému, činnost a množství bílých krvinek vilcacorou (ImunnAid), pokud trpíváte na opary, použijte vilcacoru v kombinaci s dalšími složkami s antimikrobiálními účinky (VirAgo).
  • Je důležité vyčistit lymfatický systém a podpořit játra, ideálně výtažky z mořských řas, které mají schopnost absorbovat nečistoty (Ocean 21).
  • V akutní fázi je nutné je nasadit přírodní antibiotikum česnek (Garlic MAX).
  • Důležité je užívat přírodní vitamínu C, který ničí viry a podporuje imunitní systém, je nejsilnějším antioxidantem (C 1000 nebo C-500 nebo C-Plus Flavonoid nebo C-300 Plus nebo Liquid C+ Bioflavonoid nebo Lion Kids C pro děti)
  • Protože mononukleóza nejvíc postihuje játra, je třeba po této kůře absolvovat očistu jater a žlučníku, a tím je podpořit.
  • Pitný režim je vhodné dále zabezpečit pitím čajů, které však neumí doplnit deficit, jen neutralizují a harmonizují, ideálně pít zásaditou vodu z Aquarionu
Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko: