Myom

Myom je hmotný nezhoubný útvar, vytvářející se zpravidla v děloze ženy, místu, které je připraveno na vývoj nového života, dítěte.

Přirozeně fungující hormonální systém ženy je nastaven tak, že každý měsíc nastává období, kdy žena může otěhotnět, každá žena má tento cyklus maličko odlišný. Bohužel strojově řízené ženy umělými hormony, hormonální antikoncepcí, jsou zbavené své přirozenosti nejen ve smyslu menstruovat v takovém cyklu a takové délce, jak mé tělo chce (kdo určil, že ideální je 5 dní po 28 dnech?), ale i ve smyslu otěhotnět v době, kdy je to pro mě přirozené.

Necháme se ovládat umělými hormony, protože samy ovládáme. Chceme vše řídit, vše mít pod kontrolou, o všem rozhodnout.

Myom vzniká ženám, které jsou v období plné plodnosti. Zřejmě proto, že svou plodnost, tj. děti, odmítají, nebo naopak upřednostňují před svým partnerem.

Přirozeně je prioritní vztah muže a ženy, jejich vzájemná láska.

Pokud je muži dovoleno být skutečným mužem, může se žena spolehnout, že splní svou mužskou roli a postará se o ni. Pokud je žena skutečnou ženou, důvěřuje Vesmíru, že otěhotní přesně tehdy, kdy je to pro ni i všechny zúčastněné, nejvhodnější. Pokud je žena skutečnou ženou, miluje se jen s mužem, o kterém ví, že se o ni a případně jejich dítě postará.

Myom je zatvrzení, zatuhlost určitého postoje ve vztahu k partnerovi, dětem, rodině. Buď lpění – nic jiného neexistuje, nebo odmítání – teď ne, až rozhodnu.

Žena je tvořitelka, ne ovšem hmotných záležitostí, ale duchovně duševních.

Je tvořitelkou pohody a rodinné sounáležitosti, tvořitelkou láskyplných vztahů, sama svými poddajnými postoji ukazuje, jak je pozitivní, když se ustupuje, odpouští, netlačí, neřídí druhé, hladí, podporuje a toleruje.

To je pravým posláním ženy – tvořit láskou 🙂

O tom, jak vytvořit harmonické partnerství (pro ženy), pojednává celý web ŽENA JE LÁSKA

Jak podpořit tělo přírodní cestou na fyzické úrovni:

Myom je útvar vzniklý abnormálním růstem svalových buněk v děložní stěně, v podstatě nikdy není riziko přerodu ve zhoubný útvar, proto pokud nemá žena nepříjemné symptomy, není třeba speciálního léčení.Ostatně léčení jako takové neexistuje, žena dostává pouze léky na potlačení bolestí, hormony, případně je jí odstraněna děloha. Odstranění dělohy je tak závažný zásah do života ženy, že rozhodně existence myomu nemůže být pro něj důvodem, bohužel tomu tak je. Myom vzniká v přímé souvislosti s rozhozeným hormonálním systémem, kdy žena místo mateřství v přirozené době ho oddaluje hormonální antikoncepcí. Hormonální systém funguje v přímé souvislosti se systémem lymfatickým, který zanáší právě umělé hormony, mléčné výrobky, bílá mouka, cukr a sladkosti, a jiné. Pokud nefunguje lymfatický systém, dochází k blokaci odvodu zplodin z těla, a škodliviny se hromadí a zhmotňují třeba jako myomy.

  • Na vyčištění lymfatického systému je vhodné užívat mořské řasy (Spirulina Chlorella Plus nebo Ocean 21)
  • Na rozpouštění myomu velmi účinně zabírá Noni , změkčuje a rozvolňuje tkáně
  • Na změkčení pohlavních orgánů ženy i prsou je výborný pupalkový olej (Evening Primrose Oil)
  • Na rozpouštění myomu se používá Pure Yucca , obsahující přírodní saponiny, které cystu rozmydlují.
  • Proti růstu myomu je vhodné užívat aminokyseliny (zejména Arginine Plus a L-Lysine Plus
  • Na zamezení vyživování myomu krví je možné použít speciální produkt Culevit , který se používá na zastavení výživy nádoru zhoubného.
  • Je důležité podpořit očistu pomocí antioxidantů, které působí převážně v malých cévkách a jehož součástí jsou látky, které podporují samozničení zmnožených buněk (Zenthonic).
  • Pro správnou funkci imunitního systému je třeba užívat vysoké dávky C 1000 a komplex všech živin (New Life)
  • Ideálním řešením je na očistu, překyselení i změkčení organismu je zásaditá voda z Aquarionu
  • Pitný režim je vhodné zabezpečit pitím čajů, které však neumí doplnit deficit, jen neutralizují a harmonizují.
Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko: