Myom

Myom je hmotný nezhoubný útvar, vytvářející se zpravidla v děloze ženy, místu, které je připraveno na vývoj nového života, dítěte.

Přirozeně fungující hormonální systém ženy je nastaven tak, že každý měsíc nastává období, kdy žena může otěhotnět, každá žena má tento cyklus maličko odlišný. Bohužel strojově řízené ženy umělými hormony, hormonální antikoncepcí, jsou zbavené své přirozenosti nejen ve smyslu menstruovat v takovém cyklu a takové délce, jak mé tělo chce (kdo určil, že ideální je 5 dní po 28 dnech?), ale i ve smyslu otěhotnět v době, kdy je to pro mě přirozené.

Necháme se ovládat umělými hormony, protože samy ovládáme. Chceme vše řídit, vše mít pod kontrolou, o všem rozhodnout.

Myom vzniká ženám, které jsou v období plné plodnosti. Zřejmě proto, že svou plodnost, tj. děti, odmítají, nebo naopak upřednostňují před svým partnerem.

Přirozeně je prioritní vztah muže a ženy, jejich vzájemná láska.

Pokud je muži dovoleno být skutečným mužem, může se žena spolehnout, že splní svou mužskou roli a postará se o ni. Pokud je žena skutečnou ženou, důvěřuje Vesmíru, že otěhotní přesně tehdy, kdy je to pro ni i všechny zúčastněné, nejvhodnější. Pokud je žena skutečnou ženou, miluje se jen s mužem, o kterém ví, že se o ni a případně jejich dítě postará.

Myom je zatvrzení, zatuhlost určitého postoje ve vztahu k partnerovi, dětem, rodině. Buď lpění – nic jiného neexistuje, nebo odmítání – teď ne, až rozhodnu.

Žena je tvořitelka, ne ovšem hmotných záležitostí, ale duchovně duševních.

Je tvořitelkou pohody a rodinné sounáležitosti, tvořitelkou láskyplných vztahů, sama svými poddajnými postoji ukazuje, jak je pozitivní, když se ustupuje, odpouští, netlačí, neřídí druhé, hladí, podporuje a toleruje.

To je pravým posláním ženy – tvořit láskou 🙂

Jak vytvořit harmonické partnerství (pro ženy) – ŽENA JE LÁSKA

Jak se zbavit myomu přírodní cestou