Nadýmání, plynatost

Nesprávný projev agresivity, kdy nejsme schopni vyjádřit odpor tomu, co se nám nelíbí.

Neschopnost postavit se někomu nebo něčemu na odpor. Děláme si svůj prostor, který si nejsme schopni udělat „předem“ – ústy se vyjádřit.

Kdo trpí nadýmáním, má silný pocit osobní důležitosti a potřebu získávat ji od druhých.

Má pocit, že ho druzí lidé přijímají jen s dobrými vlastnostmi s stránkami. Agresivitu, zlost a nespokojenost pokládá za emoce, které není dobré vyjadřovat.

Je třeba přijímat své chyby, milovat se takový, jaký jsem, i se svými nedokonalostmi. To, co se mi nelíbí, se učit vyjádřit v pravý čas a v pravou chvíli, nenechat to v sobě bublat. Sebrat odvahu k přímé konfrontaci, naučit se vyjádřit negativní emoce s láskou pomocí svých pocitů.

Jak strávit vše, co k nám přichází tak, abychom byli v pohodě, si povídáme v programu na webu PŘIJÍMAT JE LÁSKA

Jak podpořit tělo přírodní cestou na fyzické úrovni:

Nadýmání je důsledek hnití a kvašení nedokonale strávené potravy v tenkém střevě. Může být zapříčiněno špatnou produkcí trávicích enzymů slinivky či žlučníku nebo nedostatkem střevní mikroflóry. Nadýmání je prvním varováním začínajících zánětů v tlustém střevě, pozdější rakoviny, nepodceňovat.

  • Na podporu funkce slinivky a žlučníku je vhodné užívat rostliny, které je stimulují k vyšší činnosti a současně čistí a odkyselují trávicí trakt (Nopalin nebo Green Health – vojtěška)
  • Na zlepšení trávení potravy je třeba doplnit trávicí enzymy (Digestive Enzymes)
  • Nutné je doplnit probiotika, příznivou střevní bakterii (Probiotika)
  • Pitný režim je vhodné dále zabezpečit pitím čajů, které však neumí doplnit deficit, jen neutralizují a harmonizují, ideálně pít zásaditou vodu z Aquarionu
Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko: