Nehoda, úraz, rychlá operace

Ztráta opory, vyhození z kolejí, rychlá změna, chybějící harmonie se sebou samým.

Nehoda není náhoda, vše, co se nám v životě děje, potřebujeme.

Pokud přijde cosi rychlého, potřebujeme to rychle pochopit a rychle změnit.

Nehoda je nutnost se zastavit, přestat dělat, co obvykle, nechat vše být a začít se zabývat tím podstatným.

Každému z nás na operačním stole či na nemocničním lůžku dochází, co v životě děláme špatně a co bychom změnit měli, dáváme si předsevzetí, že to jistojistě uděláme. Po návratu z nemocnice a rekonvalescenci se však často vracíme k zaběhnutým pravidlům.

Nehoda je rychlá nemoc, proto hledejme, kde jsme se zablokovali a co nechceme ve svém životě přijmout.

Protože to, co nechceme přijmout, nás blokuje ve vývoji a posunu.

Hledejte a přijímejte své negativní stránky jak o tom hovoříme v programu na webu PŘIJÍMAT JE LÁSKA

Jak podpořit tělo přírodní cestou na fyzické úrovni:

Po prodělané nemoci, úraze nebo operaci je potřeba své tělo zregenerovat. Čím těžší problém, tím intenzivnější rekonvalescence, jinak hrozí zhroucení imunitního systému a následné potíže z toho vyplývající. Pokud člověk prodělá operaci nebo léčení s mnoha chemickými léky či antibiotiky, je třeba fungování těla obnovit a od chemie vyčistit.

  • 80% imunitního systému máme ve střevech, resp. je dán kvalitou a rovnováhou naší střevní mikroflóry, pokud užijeme antibiotika, je nutné užít kvalitní probiotika, která zaručují aktivitu příznivých bakterií  (Probiotika)
  • Je potřeba posílit aktivní imunitní systém, činnost bílých krvinek, které podporují i tok lymfy, a tudíž vyčištění těla od chemických látek (ImmunAid)
  • Pokud jste prodělali narkózu, je třeba tělo vyčistit mořskými řasami (Ocean 21)
  • Při jakékoliv nemoci, úrazu či operaci dochází k obrovskému zvýšení volných radikálů v těle, které, pokud je nezlikvidujeme, napadají zdravé buňky, proto je nutné dodat antioxidanty (Zenthonic)
  • Tělo mnohem intenzivněji regeneruje, pokud mu dopřejeme enzymoterapii, enzymy urychlují hojení a regeneraci (Digestive Enzymes)
  • Enzymy, i když v menším množství, najdete v zelených rostlinách, některé mají výrazný regenerační účinek (Spirulina Chlorella Plus nebo Green Health – vojtěška)
  • Na hojení všech tkání a podporující regeneraci, navíc jako nejsilnější antioxidant, je potřeba užívat přírodní vitamín C ve vysokých dávkách  (C 1000)
  • Na psychickou pohodu, rozvolnění tkání a tím lepší regeneraci, na pochopení a posílení, postavení na nohy, skvěle funguje Noni
  • Pitný režim je vhodné dále zabezpečit pitím čajů, které však neumí doplnit deficit, jen neutralizují a harmonizují, ideálně pít zásaditou vodu z Aquarionu
Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko: