Neplodnost mužů

Nepřipravenost obětovat část své svobody, strach z odpovědnosti, rozum a cit nejsou v harmonii, nejsou jednotné.

V současné době bohužel muži ztrácí svou přirozenou aktivitu, průbojnost, svou mužskou aktivní energii.

Nejsou „připuštěni“ k rozhodujícím aktivitám, které přirozeně mají na starost – ochrana ženy a dětí, zabezpečení jejich klidu a obživy, aktivní rozhodování v rodině.

Není jim umožněno být přirozeně „hlavou“ rodiny.

Není jim dovoleno ani v nejbližším vztahu rozhodovat, chránit ženu a postarat se aktivně o ní – to za něj zajišťuje antikoncepce.

A tak ztrácí svou aktivitu i na úrovni tělesné.

Muži jsou od přírody slabší a zranitelnější, ženy mají mnohem víc schopností a v podstatě si vše dokáží zařídit samy – jen oplodnit se nedokáží.

Ale pokud budou rozhodovat za muže, v čem je nechají aktivovat a v čem ne, pokud jim nedovolí přirozeně využít svých silných stránek, pak vyhyneme.

Muži, aktivujte!

Jak podpořit tělo přírodní cestou na fyzické úrovni:

Neplodnost u mužů je nejčastěji způsobena nedostatkem počtu spermií, jejich nízkou aktivitou či anatomickými abnormalitami. Bohužel v současné době je většina mužů, a to i ve velmi mladém věku, ohrožena neplodností, a to díky extrémnímu překyselení organismu. K tomu dochází z mnoha faktorů jako např. působením jedů a chemických látek z potravy, zářením, konzumací alkoholu. K neplodnosti u mužů přispívá také extrémní nedostatek minerálních látek a především stopových prvků v potravě.

  • Základním krokem je tedy odkyselit organismus (Liquid Chlorophyll), ideálně pít zásaditou vodu z Aquarionu
  • Základním stopovým prvkem nutným k dostatečné tvorbě spermií, a jehož nedostatek je spojován se sterilitou mužů, je selen (Pro Selenium).
  • Pro tvorbu spermatu je též obrovsky důležitý přísun přírodního vitamínu C, který brání shlukování spermií a podporuje jejich pohyblivost (C 1000), je třeba 2 – 6000 mg denně!
  • Dalším důležitým vitamínem je vitamín E = vitamín plodnosti, podporuje vyrovnanou tvorbu hormonů a transportuje kyslík k pohlavním orgánům (vitamín E)
  • Pro dobrou funkci rozmnožovacích orgánů je důležitý zinek (Chelated Zinc)
  • Počet spermií a jejich pohyblivost podporuje Arginine Plus.
  • Pitný režim je vhodné dále zabezpečit pitím čajů, které však neumí doplnit deficit, jen neutralizují a harmonizují.
Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko: