Nespavost

Strach, nesprávné vidění sebe sama, snaha kontrolovat. Je nutné naučit se uvolněnosti, obětavosti. Je třeba se smířit s tmavou stránkou dne a skutečnosti, věci, které zůstaly nevyřízené vědomě akceptovat jako takové. Zbavit se perfekcionismu. Probudit se pro skutečnost a vlastní duševní život. Přestat kontrolovat a přemýšlet a tím překrvovat mozek, dodávat mu aktivní energii.

Jak podpořit tělo přírodní cestou na fyzické úrovni:

Nespavost může být způsobena mnoha faktory např. hypoglykemie, svalovými bolestmi, poruchami trávení, potížemi s dýcháním, úzkostí, stresem, depresemi, konzumací kávy a užíváním některých léků (pseudoefedrin, který je obsažen v mnoha lécích proti rýmě a alergiím, antidepresanty, beta-blokátory – léky na vysoký tlak a srdeční poruchy, léky nahrazující produkci hormonů štítné žlázy). Nedostatek vápníku s hořčíkem způsobuje, že se postižená osoba po několika hodinách probudí a není schopna usnout.

  • Nejdůležitější je doplnit minerální látky především vápník s hořčíkem ve formě pro tělo vstřebatelné (Strong Bones), je třeba až 200 mg denně v dělených dávkách a také před spaním, má zklidňující efekt.
  • Výborné je použít přírodní hormon Melatonin, který podporuje spánek.
  • Vhodné je také zklidnit dodáním vitamínů skupiny B (Stress Management B Complex)
  • Pokud máme problém usnout z nadměrného stresu, je dobré zklidnit pomocí přírodního adaptogenu rozchodnice růžové (Rhodiolin)
  • Velmi vhodně doplňuje výše uvedené produkty džus z ovoce noni (Noni)
  • Pitný režim je vhodné dále zabezpečit pitím čajů, které však neumí doplnit deficit, jen neutralizují a harmonizují, ideálně pít zásaditou vodu z Aquarionu
Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko: