Padání vlasů

Vyčerpanost, chybějící životní síla, přetížená psychika.

Vlasy jsou symbolem svobody a vitality.

Pokud nám roste méně vlasů než kolik vypadává, je to známka nadměrného výdeje své energie především na starání se o druhé, zabývání se něčím, co není naše věc, rozčilování se nad chováním druhých a zlobení se cizími problémy.

Ne nadarmo jsou vlasy kontrolkou jater a tudíž ukazatelem spokojenosti a radosti v životě.

Pokud se zabýváme starými nespokojenostmi a řešíme chování druhých, zůstáváme v minulosti, ve starých vzorcích chování, a tím nedovolíme přísun nové energie, růst nových vlasů.

Padání vlasů u žen je známkou přemíry mužské energie, kdy se ona snaží aktivně a agresivně ovládat druhé a nevidí sebe a potřebu své změny.

Je třeba zasazovat nové postoje, jiné přístupy, učit se přijímat život pozitivně a s láskou – vše je v pořádku 🙂

A tak se zastav a podívej se na krásu kolem sebe, na svět, který je krásný a dokonalý takový, jaký je.

Doporučujeme seznámit se s programem na webu TOLEROVAT JE LÁSKA a s ženskými programy na rozcestníku AKADEMIE CELOSTNÍHO ZDRAVÍ

Jak podpořit tělo přírodní cestou na fyzické úrovni:

Padání vlasů je způsobeno oslabením jater a žlučníku v důsledku akutního onemocnění, operačního zákroku, nadměrným užíváním léků a chemoterapií, chemií ve stravě a nedostatečným příjmem životně důležitých látek. Často je způsobeno také hormonální poruchami, a tím zatížením dalšího odpadního orgánu – lymfy, takže se padání vlasů pojí s poruchami činnosti štítné žlázy, menopauzou či poruchami hormonálního cyklu s užíváním doplňových, chemických hormonů.

  • Základem je tedy jaterní kůra, jejíž součástí je Super Soya Lecithin s velmi důležitou složkou cholinem a inozitolem, nezbytnou pro růst vlasů (doporučuje se užívat vysoké dávkování i 15 tbl. denně)
  • Na kvalitní stavbu vlasu a proti lámavosti působí esenciální mastné kyseliny (pupalka = Evening Primrose Oil) nebo rybí tuk (Omega 3)
  • Základem je doplňovat všechny živiny v komplexu, vitamíny spolu s minerálními látkami a dalšími dohromady (Vitaly podle krevních skupin)
  • Příčinou padání vlasů je též nedostatek vitamínů skupiny B (Stress Management B Complex)
  • Na podporu vlasové pokožky je důležitý  vitamín C  (C 1000)
  • Růst vlasů prostřednictvím podpory imunitních funkcí stimuluje zinek (Chelated Zinc nebo Mega Zinc)
  • Na zlepšení krevního oběhu ve vlasové pokožce je vhodný koenzym Q10 (Super CoQ10)
  • Pokud je padání vlasů způsobeno hormonálními problémy, pak je třeba vyčistit lymfu a podpořit stabilní hormonální systém (Ocean 21)
  • Pitný režim je vhodné dále zabezpečit pitím čajů, které však neumí doplnit deficit, jen neutralizují a harmonizují, ideálně pít zásaditou vodu z Aquarionu
Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko: