Pálení žáhy

Odmítnutí, agrese, zlost, konfrontace s nepříjemnou situací, bojácnost.

Pálení žáhy je vnitřní žár nespokojenosti, kdy polykáme zlost, nejsme schopni se s ní vědomě vypořádat, neumíme projevovat svou agresi otevřeně.

Máme obtížně splnitelné nebo ne tak rychle dosažitelné touhy a chtíče, příliš hltáme život, neustále vstupujeme do nových příběhu a aktivit, aniž bychom měli strávené ty předchozí.

Máme pocit, že zdánlivě nezbytné nestihneme, nezvládneme a nedostaneme.

Je třeba odstranit kyselost optimismem a pozitivním vnímáním světa, pochopit to důležité a ostatním balastem se nezabývat. Žaludek je symbol peněz a hmotných statků, nežeňme se za nimi!

O přijímání všeho nepříjemného jako pro nás prospěšného si povídáme v programu na webu PŘIJÍMAT JE LÁSKA

Jak podpořit tělo přírodní cestou na fyzické úrovni:

Pálení žáhy je způsobeno nesprávně fungujícím svěračem mezi jícnem a žaludkem, a tak se žaludeční kyselina dostává zpět a dráždí citlivou tkáň jícnu. Funkce svěrače se zhoršuje nadměrnou konzumací nevhodných potravin, především mastných, smažených a kořeněných jídel, alkoholu, kávy aj..Pálení žáhy není dobré podceňovat, protože díky naleptávání sliznice jícnu dochází k jeho zánětu a posléze může vzniknout i rakovina.

  • Neutralizovat žaludeční kyselinu je vhodné popíjením výtažku z vojtěšky mezi jídly (Liquid Chlorophyll)
  • Je nutné naučit trávicí trakt opět správně fungovat pomocí rostlin (vlákniny), které podporují činnost a funkci trávicího traktu, ideální na léčení žaludečních potíží je vojtěška (Green Health)
  • Správné trávení je vhodné, dokud nezačne fungovat samo, podpořit trávicími enzymy (Digestive Enzymes).
  • Pitný režim je vhodné dále zabezpečit pitím čajů, které však neumí doplnit deficit, jen neutralizují a harmonizují. Velmi vhodné proti překyselení a pálení žáhy je popíjet zásaditou vodu z Aquarionu
  • Pokud trpíte pálením žáhy, podstupte tříměsíční očistu žaludku, zbavíte se ho nadobro.
Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko: