Paradentóza

Chybějící vnitřní oporu, přecitlivělost, neschopnost prokousat se, chybějící důvěra, výzva vzchopit se, získat důvěru v okolí a na jejím základě žít ofenzivním, statečným životem. Pustit se do života.

Každý z nás má v sobě barometr toho, co je dobré a co naopak, je to naše svědomí.

Ať je někdo přítomen našemu chování nebo jsme při tom sami, stále je s námi naše svědomí. Přesně víme, jak se v životě chovat, jak být láskou.

Ale stejně jako naše svědomí je s námi stále i náš strach, naše nechuť rýpnout do problému, který nám připadá těžký.

A tak místo toho, abychom se zakousli do úkolu, který máme pochopit a řešit, raději ztrácíme něco z mravních hodnot, třeba ukazujeme na chyby druhých (aby nebyly vidět ty naše).

A tak ztrácíme čistotu svého jednání (ztrácíme vápník) jen ze strachu, abychom nevypadali špatně.

Výmluvy, proč se nemohu zakousnout do toho, co je třeba řešit, společně s ukazováním na chyby druhých (tím schovávám chyby své), mne zbavují stability, pevnosti – ta mi pak chybí tělesně.

Nevytahujme chyby druhých, aby nebyly vidět ty naše 🙂.

Jak se stát vědomým sebe, aktivně měnit svůj život a plnit svůj životní úkol vás učíme ve všech programech AKADEMIE CELOSTNÍHO ZDRAVÍ

Jak podpořit tělo přírodní cestou na fyzické úrovni:

Paradentoza je onemocnění závěsného aparátu zubu, dásně a kostního lůžka. Začíná jako zánět dásně a následně se šíří do hlubších částí. Zub se zvolna uvolňuje a může dojít i k jeho ztrátě. Příčinou je špatná ústní hygiena a síla imunitního systému, to znamená neplnohodnotná výživa. Je důležité nepodceňovat prvotní příznaky zánětu v ústech a řešit je od příčiny, zbavit se překyselení, posílit antioxidační ochranu a dodat dostatek především minerálních látek, kterých máme všichni v současné době obrovský deficit.

  • Při akutním zánětu v ústech neutralizovat a dezinfikovat dutinu ústní vyplachováním naředěným chlorophylem –  výtažkem z vojtěšky  (Liquid Chlorophyll)
  • Bolestivá místa potírat oreganovým olejem (Oregano Oil)
  • Nastavit účinnou antioxidační ochranu pomocí C 1000, kterého máme obecně zoufalý nedostatek (běžná denní preventivní dávka je 2-3000 mg denně), takže dávku je třeba zněkolikanásobit (až na 20 g denně po dobu několika dní)
  • Paradentoza postihuje především starší lidi pro nedostatek koenzymu Q10, protože od cca 30 let věku si ho organismus přestává sám vyrábět. Velmi rychle je ho možné dodat v sublinquální formě, tj. formě rozpustné pod jazykem a vstřebané přímo sliznicí (CoQ10 Lozenges)
  • Je třeba dodat nezbytně nutné živiny, především minerální látky (Strong Bones nebo Calcium Magnezium Plus) a doplnit příjem všech životně důležitých látek i vitamínů, ideálně podle své krevní skupiny (Vitaly podle krevních skupin podle krevní skupiny)
  • Pitný režim je vhodné dále zabezpečit pitím čajů, které však neumí doplnit deficit, jen neutralizují a harmonizují. Velmi vhodné proti překyselení a na dezinfekci ústní dutiny použít vodu z Aquarionu
Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko: