Parkinsonova nemoc

Jsem v rozporu s vůlí po životě. Konfliktní situace bez výhledu na řešení, chci ze sebe něco setřást, něčeho se zbavit.

Člověk, třesoucí se po odměně, toužící po dosažení mnohého, kontrolující, aby druzí nedostali víc.

Parkinsonova nemoc je totální ztráta sil z přehnané kontroly, kdy třes je vzpomínkou na minulé vysilující pracovní aktivity, křečovitý strach (hlavně o děti), existenční obavy.

Je třeba přijmout, že se člověk hnal za nedůležitými hodnotami, lpěl na něčem, čeho je potřeba se vzdát, pustit se toho, čeho se křečovitě držím.

Miluj bližního svého jako sebe samého, nechtěj pro sebe něco, co může udělat stejnou radost někomu jinému, přej druhým a bude i tobě přáno.

Zároveň dopřej stejných radostí i sobě, užívej a dělej, co tě baví, i když druzí ti to nedopřejí a soudí tě.

Učte se vidět to, co máte ve svém životě řešit a neztrácejte čas nesmysly! Hledejte svou cestu ke změně k lepšímu v AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ

Jak podpořit tělo přírodní cestou na fyzické úrovni:

Jde o degenerativní onemocnění postihující nervovou soustavu, která se začne projevovat při nedostatku dopaminu, což je látka, která přenáší informace z jedné buňky do druhé. Nemoc začíná mírným třesem rukou v klidu, celkovou pomalostí a svalovou ztuhlostí. Příčina ztráty mozkových buněk, která je důvodem vzniku Parkinsonovy choroby, není známa, je pouze vysloveno mnoho teorií. Jednou z nich je hypotéza, že buňky jsou ničeny toxiny v organismu, které nejsou játra schopna odfiltrovat, z toho důvodu je léčení chemickou cestou logicky sporné. Nutné je nastavit silnou antioxidační bariéru, podpořit okysličení a výživu mozku.

  • Nutné je užívání antioxidantů, které mohou zpomalit průběh choroby nebo odložit chemickou léčbu (C 1000, Mega qProtect, Vitamín E, Pro Selenium, Resveratrol Plus)
  • Speciální produkt s výtažkem byliny Bacopa Monnieri a dalšími živinami pro mozek v Boost Up
  • Flavonoidy z kakaových bobů harmonizují nervový systém (Cocoa Bean)
  • Pro kvalitní přenos vzruchů a zklidnění nervové soustavy je nutné dodávat vápník s hořčíkem v chelátové vazbě (Strong Bones nebo Calcium Magnezium Plus)
  • Pro normální funkci mozku a nervové soustavy je nutné dodávat komplex vitamínů skupiny B (Stress Management B Complex), ideálně v komplexu ostatních vitamínů a minerálů (Super Mega 50)
  • Na posílení funkce mozku a kvalitní přenos nervových vzruchů je potřeba dodávat cholin a inozitol (Triple Potency Lecithin)
  • Na okysličení mozkových buněk je ideální tekutý kyslík (OxyMax)
  • Velmi účinné je použít biorezonanční terapii (Bio Harmonex).
  • Pitný režim je vhodné dále zabezpečit pitím čajů, které však neumí doplnit deficit, jen neutralizují a harmonizují, ideálně pít zásaditou vodu z Aquarionu
Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko: