Plísně

Plísně se usazují v těle člověka, který je překyselený.

Kyselý člověk je neustále naštvaný, nespokojený, negativní a agresivní.

Vůči okolí, ale třeba jen vůči sobě, navenek může vypadat v pohodě, ale užírá se nespokojeností uvnitř sebe.

Stejně jako se zabývá nepříjemnými situacemi, řeší věci, kterých si nemá všímat, tj. vpouští je do svého nitra, tak vpouští na fyzické úrovni do svého těla nepříjemné vetřelce – různé škodlivé mikroorganismy, viry, bakterie, plísně. Čím víc je otevřený negativním životním situacím, tím více dovolí, aby se v něm škodliví vetřelci roztahovaly.

Když se nezabývám sebou a ztrácím energii negativismem, nemám sílu na vlastní obranu.

Nejsem pro sebe důležitý, když se neumím bránit nepříjemnostem.

A tak neřešte, co nemůžete změnit. Nestarejte se o nepříjemnosti venku, které vás ovlivňují negativně.

Vybírejte si, co chcete žít, co chcete přijímat a jak se chcete cítit.

Člověk má každodenní možnost volby, jak se k situacím zachovat – plesnivě, tzn. podlehnout nepříjemným impulzům a sám se jimi špinit.

Nebo živě, aktivně, s razancí bránit sám sebe, tzn. vpustit cizí, nepříjemné názory k sobě, ale aktivně se s nimi vypořádat.

Naučte se přijímat všechno jako výzvy v programu na webu PŘIJÍMAT JE LÁSKA

Jak podpořit tělo přírodní cestou na fyzické úrovni:

Plísně jsou saprofyty, které se živý mrtvým organickým materiálem, je alarmující, že dnes běžně napadají člověka a parazitují na něm. Plísně na povrchu těla si představte jako houbu, která vyroste, až když je vytvořeno řádné podhoubí. Každý z nás v sobě nosíme plísně a jiné nepříznivé mikroorganismy, zbavit se jich nadobro nelze a ani by to v některých případech nebylo žádoucí (potřebujeme je), jde o to mít kvalitní obranný systém, aby se nepřemnožily a nezačaly způsobovat problémy. Je potřeba si uvědomit, že plísně se dobře množí nejen v prostředí, kde chybí policajt – příznivá střevní mikroflóra, ale hlavně v prostředí překyseleném. Proto potřebují ke svému růstu cukr, mléčnou bílkovinu a bílou mouku především (ty všechny překyselují). V překyseleném prostředí dochází k tvorbě zánětlivých ložisek, na nich se plísně usazují a způsobují zde problém. Krví přechází kamkoliv do těla, vytváří si dokonce své množírny. Opakující se plísňové infekce jsou projevem narušeného imunitního systému, nejčastěji k nim dochází u lidí, trpícími diabetem či rakovinou, nebo HIV pacientů. Značně ohroženy jsou ženy, užívající orální hormonální antikoncepci, lidé často užívající antibiotika nebo u obézních.

  • V prvé řadě je zapotřebí zneutralizovat kyselé prostředí těla (Liquid Chlorophyll) a ideálně zkombinovat s vojtěškou (Green Health), která působí nejen neutralizačně, ale i protizánětlivě.
  • Dokonalým řešením je pití zásadité vody z Aquarionu .
  • Je třeba doplnit střevní mikroflóru na dorovnání chybějících příznivých bakterií na úkor plísní  (Probiotika).
  • Na boj proti vetřelcům je třeba použít osvědčené bylinné kombinace, hubící parazity, s dezinfekčními, detoxikačními a protizánětlivými účinky (ParaProtex nebo Gravital Juice) nebo tradiční česnek (Garlic MAX), nebo Oregano Oil , který se používá i zevně.
  • Nutné je zvýšit množství antioxydantů na chytání toxinů v těle (Mega qProtect)
  • Je nutné posílit imunitní systém vysokými dávkami vitamínu C.
  • Pitný režim je vhodné dále zabezpečit pitím čajů, které však neumí doplnit deficit, jen neutralizují a harmonizují.
Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko: