Ploché nohy

Chodidlo je ukazatelem naší stálosti, stability a trvalosti, našeho zakořenění a spjatosti s domovem.

Pokud je chodidlo pružné, znamená to, že dokážeme nejen pevně stát na svých nohou a pevně se umíme postavit k životním výzvám a úkolům, ale současně uznáváme duchovní principy a mravní hodnoty, máme v rovnováze materiál i duchovno.

Pokud se nám klenba nohy bortí, ztratili jsme tuto rovnováhu, buď to přeháníme s duchovnem a nemyslíme na důležitost uzemnění, nebo naopak upřednostňujeme pouze materiální pohled a za tím si jdeme bez ohledu na vyšší principy.

Jak být vědomým tvůrcem svého života a jít pevně za svým životním úkolem a výzvami řešíme v programu na webu PŘIJÍMAT JE LÁSKA

Jak podpořit tělo přírodní cestou na fyzické úrovni:

Stav klenby nohy je souhrou pevnosti kůstek chodidla a pružnosti měkkých tkání, které kůstky spojují. Pokud nemáme dost především minerálních látek, ztrácíme pevnost, pokud nemáme dost změkčujících tělu vlastních látek (např. Lecitin), ztrácíme pružnost. Je třeba zachovat rovnováhu v příjmu těchto dvou životně nezbytných složek naší výživy.

  • Doplňovat talíř je ideální multiprodukty, které obsahují všechny životně důležité živiny v komplexu, jeden vitamín či minerál totiž podporuje vstřebávání toho druhého, takže komplex je nejideálněji vstřebatelný (Full Spektrum nebo Lion Kids C nebo Lion Kids D nebo New Life nebo Super Mega 50 nebo Senior Formula)
  • V případě plochých nohou se doporučuje navíc doplnit extra minerální látky (Power Mins nebo Strong Bones)
  • Základem pevnosti kostí i svalů a měkkých tkání je příjem dostatečného množství vitamínu C C 1000
  • Pružnost měkkých tkání je třeba podpořit vysokými dávkami Super Soya Lecithin
  • Na pochopení, změkčení tkání, proti bolesti je výborné Noni
  • Pitný režim je vhodné dále zabezpečit pitím čajů, které však neumí doplnit deficit, jen neutralizují a harmonizují, ideálně pít zásaditou vodu z Aquarionu
Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko: