Pohlavní choroby

Smyslem pohlavního styku z biologického hlediska je přenášet semeno, v případě pohlavních chorob jde o přenos něčeho úplně jiného (nepříjemného), co vyvolává zcela jiný život.

Zdá se, že biologie odměňuje věrné.

Pohlavní nemoc je projevem pocitu viny s nevědomou tendencí sám sebe, i svého partnera, za nevěru potrestat.

Je třeba uznat sexualitu jako nedílnou součást naplněného života, pokud existuje odděleně od duchovní oblasti (doma máme lásku a klid, jinde vzrušení a sex), pak má tendence, aby se chybějící živost v partnerském vztahu projevila jinak a jinde.

Místo, abychom se otevřeli původcům nemoci, je třeba otevřít vlastní hranice pro partnera a erotickouk extázi, chránit se čistotou v pohlavních záležitostech.

Je třeba si uvědomit, že i z nejmenších nečistot v sexuální oblasti mohou vzniknout velmi vážné komplikace, výzva k zodpovědnosti. Pohlavní nemoc nás vede především k umění si vybrat a stejně, jako naše tělo zachvátí oheň extáze dosáhnout toho, aby i naši duši zachvátil oheň extáze – pracovat na něm, nehledat nové vzrušení.

Stěžejní je pochopit polaritu. Vlastní celistvost mohu nalézt pouze v naprosté oddanosti jednomu partnerovi, pohlavní láska musí být spojená s duchovní láskou.

Podstata vztahu pouze s jedním partnerem vychází naší biologické podstaty – spojit se je možné současně jen s jedním partnerem, a proto jen s jedním partnerem můžeme zažít pocit celistvosti.

Pokud to pochopíme a budeme pracovat na obou úrovních – láska duchovní i tělesná (tantra), bude orgasmus přesně tím okamžikem.

Jak milovat a mít plný sexuální vztah rozebíráme v programu na webu SOUŽÍT JE LÁSKA

Jak podpořit tělo přírodní cestou na fyzické úrovni:

Pohlavní choroby jsou přenášeny výhradně, nebo primárně pohlavním stykem. Je důležité zjistit pohlavně přenášené nemoci v počátečním stádiu, aby mohla být zahájena správná léčba, a aby se v případě vážných chorob zabránilo nevratnému poškození organismu. Zda infekce i nás propukne, je otázkou síly našeho imunitního systému a stavu vnitřního prostředí.

  • Je třeba razantně posílit imunitní systém doplněním střevní mikroflóry a to i proto, že pohlavní choroby jsou obvykle léčeny antibiotiky (Probiotika).
  • Na boj proti vetřelcům je třeba použít osvědčené bylinné kombinace, hubící viry, s dezinfekčními, detoxikačními a protizánětlivými účinky (ParaProtex) nebo tradiční česnek (Garlic MAX)
  • Dále je zapotřebí zneutralizovat kyselé prostředí těla (Liquid Chlorophyll nebo Green Health nebo Spirulina Chlorella Plus), ideálně pít zásaditou vodu z Aquarionu, a nastavit tak nepříznivé prostředí pro množení vetřelců, současně napomoci detoxikaci, zbavení se jich.
  • Podpořit aktivitu bílých krvinek, tj. boj proti vetřelcům je potřebné léčivými rostlinami především vilcacorou (ImunnAid nebo VirAgo)
  • Je nutné posílit imunitní systém dodáním Chelated Zincu
  • Pitný režim je vhodné dále zabezpečit pitím čajů, které však neumí doplnit deficit, jen neutralizují a harmonizují.
Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko: