Prokrvení – studené nohy, ruce

Krev je život, energie, radost. Krví putují ke každé buňce našeho těla pro ni životně důležité látky, ze kterých může fungovat.

Také každá buňka vylučuje zplodiny metabolismu, zbytky, které nepotřebuje, krví či lymfou.

Pokud jsi nenašel smysl svého života, svou realizaci, činnost a akci, ve které jsi šťastný, a která tě tím, že ji konáš, naplňuje zpětně energií, nemůžeš ani všechny buňky svého těla naplnit energií, jsi rád, že přežíváš, že energie vyživí orgány ve tvém středu, životně nutné, jen přežíváš s tím, co je nutné.

Každý se narodil s úkolem někam se posunout, být víc láskou.

Každý se narodil do tohoto reálného světa, který slouží jako škola, hřiště, kde máte svůj úkol (na druhých a společně s nimi) trénovat. Reálně trénovat.

Ovšem každému z nás se právě ten náš úkol zdá opravdu složitý, určitě složitější, než úkol někoho jiného (radit umíme každý druhým dobře, sami se umíme jen vymlouvat). A tak hrajeme hru, že „jako“ nevidíme, nevnímáme náš úkol, jako, že o něm nevíme.

Máme strach tuto pro nás důležitou oblast rozproudit, vložit tam energii a aktivitu, protože nevíme, co nás potom čeká, co ta energie vlastně rozproudí.

A tak si hovíme spokojeně ve své ulitě a děláme, že to venku se nás netýká. Ledovost a odtažitost, uzavřenost a nechuť prozradí studené nohy a ruce.

Jen cvičením, skutečným tréninkem se rozehřejme a vženeme krev a tím živiny (pochopení) do každé buňky, do té oblasti svého života, kterou máme trénovat.

Jak najít své nedostatky a přeměnit je na životní výzvy, rozhýbat svůj život ke změně a pohybu najdete v programu na webu PŘIJÍMAT JE LÁSKA

Jak podpořit tělo přírodní cestou na fyzické úrovni:

Studené ruce a nohy, které signalizují problémy s prokrvením, často souvisí s nízkým krevním tlakem, špatně fungujícím lymfatickým systémem či problémy s hormony. Samotný tento syndrom jakoby nic neznamená, zdá se nevýznamný, ovšem má velmi vážné důsledky na srdce, cévy a tepny, lymfu a imunitní systém, štítnou žlázu. Nejde jen o to, že se nedostane do periferních buněk dostatek krve s živinami, následkem toho tyto buňky trpí podvýživou a nemohou plnit dobře své funkce, atrofují a degenerují (následně mohou vznikat závažné cévní poruchy), ale také nedochází k řádnému odplavování škodlivin z těchto buněk a nejen ony, ale celé prostředí periférie těla zůstává intoxikováno.  Je dobré se seznámit s podporou srdce podle orgánových hodin.

  • Základem je rozproudit všechny tekutiny v těle, podpořit jejich tok, jak krev (Ginkgo XC, Mega qProtect), tak lymfu (Ocean 21, Omega 3).
  • Důležité je zabezpečit odvod zplodin z periferních cév a nedovolit usazování škodlivin v nich (Resveratrol Plus, Vein Protex)
  • Jako nejsilnější blokátor volných radikálů je nutné užívat v mega dávkách vitamín C (C 1000) až 20 g denně(!)
  • Pružnost cév je nutné zajistit přísunem Super Soya Lecithin.
  • Okysličení periferií je dobré podpořit přísunem kyslíku (OxyMax nebo zásaditá, okysličená voda z Aquarionu
  • Pitný režim je vhodné zabezpečit pitím čajů, které však neumí doplnit deficit, jen neutralizují a harmonizují.
Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko: