Průjem

Průjem nás postihuje tehdy, když se dostáváme do situací, které chceme mít rychle za sebou.

Jsou to situace nepříjemné, ve kterých se setkáváme s lidmi, kteří nám v minulosti nějak ublížili a my máme strach, aby se to neopakovalo. Prožíváme něco, co nás nepříjemně zasáhlo, a my se k tomu nechceme vracet, znovu to prožívat.

Odmítáme to pochopit.

Jenže každá situace je pro naše pochopení, i ta nepříjemná, a bude k nám přicházet tak dlouho, dokud ji nepřijmeme, nevstřebáme a nezpracujeme jako to nejlepší pro nás.

Průjem je strach ze života, z bolesti, kterou nám přináší.

Vracíme se zpátky do dětství, do plenek, kdy jsme nemuseli nic vědomě řešit, a mohli se jen radovat.

Jak přijmout vše jako dobré pro sebe se naučíte v programu na webu PŘIJÍMAT JE LÁSKA

Jak podpořit tělo přírodní cestou na fyzické úrovni:

Průjem ukazuje na nesprávně fungující stav trávicích orgánů od žaludku po tlusté střevo. Jejich sliznice obsahuje malou vrstvu mikroflory a trávicí trubice reaguje na živiny podrážděně, nedostatečně je vstřebává a chce je co nejrychleji vypudit. Základem je vyřešit trávení jako takové, podpořit funkci všech trávicích orgánů od žaludku po tlusté střevo – vše o očistách je tady .

  • Základem je masivně dodat probiotika
  • Zvýšit podíl vlákníny, použít léčivý kaktus nopál, který do sebe nabírá vodu a zvyšuje obsah zažitiny, nebo jinou vlákninu (Nopalin, pro děti Pure Inulin)
  • Průjmem ztrácíme vitamíny skupiny B, což zvyšuje stres a nervozitu a tím zhoršuje stav (Stress Management B komplex nebo Mega B Complex)
  • Zklidnit mysl, dodat přírodní antidepresiva (Rhodiolin, pro děti Noni)
  • Pitný režim je vhodné zabezpečit pitím čajů, které však neumí doplnit deficit, jen neutralizují a harmonizují, ideální je pít zásaditou vodu z Aquarionu
Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko: