Rýma

Člověk má plný nos něčeho, věci se daly do pohybu, vnitřní proces čištění, ústup z hrozivých situací, držet si lidi od těla.

Jak podpořit tělo přírodní cestou na fyzické úrovni:

Pravidlo 1.

Zahajte „protiopatření“ co nejdříve, pokud možno hned jak vás začne svědit v nose. To bývá nejčastějším signálem o ataku virózy. Nenechte ji rozběhnout!

Pravidlo 2.

Nejlépe, když okamžitě velmi omezíte stravu – jezte jen velmi lehká jídla nebo ještě lépe – nejezte vůbec! Jen hodně pijte. Nebojte se, za den dva hlady nikdo neumřel a tělo tak může zbytky energie věnovat na boj s virózou místo na boj s těžkým trávením.

Ostatně – kdo má doma doma nějaké domácí zvíře, nejlépe psa, všimněte si, že pokud má náhodou nějaký zdravotní problém, prostě nežere. Dobře „ví“ proč..

Pravidlo 3.

Co nejrychleji aplikujeme následnou kůru:

C 1000 každou hodinu 1tbl.

(Nebojte se předávkování, denní dávka pro zdravého člověka je 3000 mg, při napadení viry se tato potřeba až zdesetinásobuje! A pokud náhodou byste měli céčka skutečně moc, prostě ho vyloučíte močí a můžete si být jisti, že i tam poléčí sliznice močových cest – v tom tkví jedinečnost přírodního céčka!)

White Willow Bark = kůra bílé vrby opět každou hodinu 1tbl.

(Je to přírodní acylpirin, ale bez toho, aby vám dráždil žaludeční sliznici. Pro zajímavost porovnejte doporučenou denní dávku podle českých norem (1-2tbl. denně) a kanadských norem (18tbl. denně)!)

ImmunAid = Vilcacora opět každou hodinu 1tbl.

(Prokazatelně – i lékaři ji uznávají – zvyšuje imunitní systém až o 60%, podporuje totiž tvorbu bílých krvinek, které bojují s viry.)

Pravidlo 4.

Pijeme mnohem více, než jsme zvyklí, je třeba odplavovat zabité viry! Vzpomínáte na Macha a Šebestovou? 🙂
Ideálně uvařit 1/2 litru čaje a teplý za půl hodinky vypít.

Další doporučení najdete pod heslem CHŘIPKA.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko: