Schizofrenie

„Rozštěpení osobnosti, cesta dovnitř a zpět, aby člověk dohonil něco, co zameškal, nebo opět získal něco ztraceného a tím dal život zase do pořádku, výzva přijmout své stinné a světlé stránky jako součást sebe sama a učit se je oddělovat.“

Joseph Campbell

Schizofrenie je duševní nemoc, ale nemoc, jako každá druhá.

Dostáváme jí proto, že rozštěpujeme svůj život, jinak myslíme, po něčem jiném toužíme, o něčem jiném sníme, a něco jiného skutečně žijeme.

Nemáme dost trpělivosti a chceme rychleji pochopit, co nám ještě nepřísluší.

Vědomé otvírání duchovního světa ze zvědavosti, zabývání se magií (lhostejno či černou nebo bílou, magie je jen jedna), vědomá práce s energií, duchy zemřelých nám nepřísluší.

Schizofrenie přijde tomu, kdo ve svém konání a myšlenkách vchází do oblastí, kde číhá klam a nezdravě roste pocit jeho důležitosti. Nesnažte se svůj život uspěchat!

Jak žít svůj život prakticky a celostně a neulítávat, vás učíme ve všech programech na rozcestníku AKADEMIE CELOSTNÍHO ZDRAVÍ

Jak podpořit tělo přírodní cestou na fyzické úrovni:

Schizofrenie je duševní porucha, rozštěpení osobnosti, projevující se jako poruchy myšlení a vnímání, emocionální změny, napětí a deprese, poruchy chování a ztráta kontaktu s realitou. Lidé se schizofrenií mají ve svém organismu vysoké množství mědi, díky čemuž v organismu klesá hladina vitamínu C a zinku. Proto především nedostatek zinku, a to hlavně v předporodním období (nedostatek zinku zapříčiňuje poruchy hypofýzy, což může vést ke vzniku schizofrenie a dalších psychoz), se jeví jako klíčový problém. Na tuto skutečnost ukazuje i sezónnost schizofrenních záchvatů – vrcholí v zimních měsících, kdy je příjem zinku nejnižší.

  • Stěžejním je doplnit příjem esenciálních mastných kyselin a aminokyselin, které jsou potřebné pro funkci mozku a nervové soustavy (Evening Primrose Oil, Omega 3 a Triple Potency Lecithin)
  • Důležitý neurotransmiter, tzn. přenašeč nervových vzruchů, je aminokyselina GABA, potřebné jsou i další aminokyseliny  (Power Booster), jeho účinnost zvyšuje vitamín C (C 1000)
  • Vyvážit nadměrné množství mědi ve tkáních je třeba doplněním zinku Chelated Zinc
  • Je třeba zabezpečit pevnost a pružnost mozkových cév (Ginkgo XC) a zlepšit okysličování buněk (OxyMax, Coenzym Q10)
  • Speciální produkt s výtažkem byliny Bacopa Monnieri a dalšími živinami pro mozek v Boost Up
  • Flavonoidy z kakaových bobů harmonizují nervový systém (Cocoa Bean)
  • Nutné je užívat kvalitní multipreparát s vysokým obsahem vitamínů skupiny B, které pomáhají funkci mozku a vstřebatelnost živin ze stravy (Super Mega 50 nebo Stress Management B Complex)
  • Je potřebné užívat dostatek minerálních látek, ideálně v přírodní formě jedlých mořských řas (Spirulina Chlorella Plus)
  • Pitný režim je vhodné zabezpečit pitím čajů, které však neumí doplnit deficit, jen neutralizují a harmonizují, ideálně pít zásaditou vodu z Aquarionu
Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko: