Senná rýma

Strach ze sexuality, pudovosti, plodnosti a lásky se agresivně projevuje, výzva přijmout vlastní agresivitu a uplatnit ji na výhodné cíle, zahájit boj o vlastní rozkoš a schopnost milovat.

Rýma je vždy vnitřním pláčem a přichází jako viditelný vzdor vůči všemu, co nás nedávno potkalo. Jsme smutní, něco nám nevyšlo, kdosi nám ukřivdil.

Senná rýma většinou přichází pravidelně v určitý roční čas a většinou trápí dospívající.

Souvisí s překyselením (na vše jsme hákliví a vše se nás dotýká), nedostatkem minerálních látek (uzemnění, stability, nevíme zatím, kam a ke komu se vrtnout) a nestabilní imunity (se vším a proti všemu bojujeme).

V některých situacích či ročním období jsme laxní a žádná povinnost nebo pravidelnost nás nezajímá, ale někdy ji vyžadujeme a jsme precizní.

V tu chvíli nebo v té situaci nepoužíváme srdce, ale striktně chceme dodržení svých představ. A tak stejně precizně a pravidelně přichází i senná rýma.

Většinou kolem věku dvaceti let, kdy přijmeme svou sexualitu a smíříme se se sebou jako takovým, současně začneme být tolerantnější a shovívavějšími k ostatním, senná rýma odezní.

Jak umět odpustit ukazujeme v programu na webu ODPUSTIT JE LÁSKA, jak se zbavit nespokojenosti zase na webu TOLEROVAT JE LÁSKA.

Jak podpořit tělo přírodní cestou na fyzické úrovni:

Senná rýma je alergická reakce na pyl, která postihuje sliznice nosu, očí a dýchacích cest. Senná rýma je podobná v některých příznacích jako běžná rýma, ale mnohdy lidé, trpících alergií jsou naprosto vyřazeni z běžného života po dlouhé týdny.

  • Na snížení neadekvátních reakcí imunitního systému a stabilizaci, současně proti překyselení je třeba užívat minerální látky, především vápník s hořčíkem (Strong Bones), proti překyselení buď pít zásaditou vodu z Aquarionu nebo ředěný Liquid Chlorophyll
  • Dále je dobré srovnat nefungující imunitní systém jako takový (Noni) a podpořit stav našich sliznic, doplnit příznivou mikroflóru trávicího traktu (Probiotika).
  • Je důležité chránit organismus před alergeny užíváním vysokých dávek vitamínu C (C 1000 nebo jiný vitamín C podle věku)
  • Pitný režim je vhodné zabezpečit pitím čajů, které však neumí doplnit deficit, jen neutralizují a harmonizují.
Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko: