Štítná žláza – snížená funkce

Štítná žláza je naše chtění.

Pokud nejsem schopen se rozhýbat k tomu, co ve svém životě mám plnit a konat, zůstávám pouze ve fázi CHCI, ale mám v sobě mnoho výmluv a zábran, proč tak konat nemohu – příčiny hledám především vně sebe, pak se plním nespokojeností a nenaplněností svých dnů.

Tak si zanáším svůj lymfatický systém zlobou, křivdami a nepříjemnostmi, ten následně oslabuje naši štítnou žlázu i játra se žlučníkem, pak dochází k potížím s krční páteří.

Uzavření se před vnějším světem, člověka nechává vše chladným, chybí zájem o život, výzva hledat a najít smysl vlastního života.

Žlázy s vnitřní sekrecí jsou spolu úzce propojeny, tvoří vzájemně se podporující nebo oslabující systém. Pokud jedna ze žláz je v nepořádku, ostatní ji v činnosti povzbuzují.

Pokud ovšem zasáhneme do tohoto vlastního systému umělými hormony (i antikoncepcí), pak ho porušíme, žlázy jsou mylně informovány, a po čase dochází k poruchám dalších žláz s vnitřní sekrecí.

Navíc umělé hormony zanáší lymfu a tím celý stav ještě zhoršují od příčiny.

Štítnou žlázou se zabýváme v programu na webu PŘIJÍMAT JE LÁSKA

Jak podpořit tělo přírodní cestou na fyzické úrovni:

Snížená funkce štítné žlázy je nedostatečná tvorba jejích hormonů, důsledkem je zpomalený metabolismus. Příznaky jsou únava, ztráta chuti k jídlu, neschopnost snášet chlad, zpomalení srdečního tepu, přírůstek tělesné hmotnosti, bolestivé předmenstruační období, problémy s neplodností, svalová slabost a křeče, zácpa, opakované infekce, deprese, zácpa, otoky. Nejčastějším projevem je únava a pocit stálého chladu. Štítná žláza reaguje na stav našeho lymfatického systému, proto pokud máte jakékoliv potíže se štítnou žlázou, je třeba detoxikovat a podpořit především lymfu a to preventivně.

  • Základem je užívání mořských řas, které obsahují jód, základní složku hormonu štítné žlázy, jód podporuje štítnou žlázu k vlastní produkci (Ocean 21 nebo Spirulina Chlorella Plus).
  • Je potřebné doplňovat aminokyseliny, z nichž tyrozin se váže na atomy jódu a vytváří tak aktivní hormony štítné žlázy (Power Booster)
  • Vitamíny skupiny B zlepšují okysličování buněk, zvyšují hladinu energie a jsou nutné pro správné trávení, imunitní funkci, tvorbu červených krvinek a funkci štítné žlázy (Stress Management B Complex)
  • Důležité pro správnou funkci štítné žlázy jsou esenciální mastné kyseliny (Omega 3 nebo Evening Primrose Oil)
  • Pokud se snížená funkce štítné žlázy u vás projevuje nadváhou a zimomřivostí, můžete zrychlit svůj metabolismus komplexním produktem (Slim Formula).
  • Pokud užíváte umělé hormony štítné žlázy delší dobu a máte již potíže s psychikou, nespavostí, depresemi, křečemi, otoky, padají vám vlasy nebo máte potíže s plodností, je třeba hormonální systém zharmonizovat celý, pak užívejte Noni
  • Pitný režim je vhodné dále zabezpečit pitím čajů, které však neumí doplnit deficit, jen neutralizují a harmonizují, ideálně pít zásaditou vodu z Aquarionu
Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko: