Vitiligo

V životě chybí barva, vyznamenání, výzva hledat zvláštní jev, který je tím míněn.

Vitiligo je vždy špatném náhledu na život jako takový, a o jistém stupni povýšení, snaze odlišit se od ostatních, ukázat, že jsem jiný, lepší, čistější, bělejší.

Jde o kontakt, naše hranice, naši něžnost, jak umíme vycházet s druhými lidmi, jak je umíme přijímat, tolerovat, respektovat, milovat takové, jací jsou, bez souzení a odsuzování.

Bílé skvrny na těle jsou projevem temných skvrn na duši, které nemáme chuť ukazovat druhým ani sobě, ale přece každý má své temné skvrny, je důležité přijmout se jako celek, anděl i ďábel.

Vitiligo má neznámou příčinu, jde o karmické onemocnění, které si neseme z minulých životů. Chybili jsme, povýšili se, chtěli vyniknout na úkor někoho jiného – a teď to tedy máme, přesně to, co jsme kdysi chtěli. Přijměme to s pokorou k věčnému životu naší duše 🙂

Vitiligo je jistým způsobem vyznamenání – pokud prokážeme, že jsme ho hodni, že jsme pochopili své výjimečné schopnosti a především je dokážeme realizovat bez povýšení a s láskou k druhým, máme splněno.

Jak přijmout své negativní stránky se naučíte v programu na webu PŘIJÍMAT JE LÁSKA

Jak podpořit tělo přírodní cestou na fyzické úrovni:

Vitiligo je kožní onemocnění, kdy dochází k odumírání buněk tvořících kožní pigment. U nemocného se projevuje světlými skvrnami na kůži nepravidelných tvarů. Tato nemoc je vrozená, projevuje se většinou do 20. roku života. Klasická léčba je neúčinná, z hlediska celostní medicíny jde o karmické onemocnění, vycházející s oslabených jater , proto je třeba detoxikovat a podpořit především je.

  • Na posílení a ochranu kožní tkáně je nezbytný vitamín A, který je potřeba užívat jako provitamín (Beta Caroten).
  • Proti stresu a na výživu kůže jsou velmi prospěšné vitamíny skupiny B ideálně v kombinaci se všemi ostatními nezbytně nutnými vitamíny, minerály a stopovými prvky (Super Mega 50).
  • Je třeba dbát na správnou výživu tkání a nepřekyselování užíváním chelátového vápníku s hořčíkem (Strong Bones)
  • Nezbytný pro tvorbu kolagenu a na posílení krevních vlásečnic, které vyživují pleť, je nutný přírodní vitamínu C (C 1000).
  • Výborné je použít komplexní doplněk výživy, který zajišťuje všechny potřebné živiny, a to díky komplexu vitaminů, minerálů, aminokyselin, kolagenu a prospěšných bylin, které zachovávají zdraví naší kůže (Beauty Formula)
  • Pitný režim je vhodné dále zabezpečit pitím čajů, které však neumí doplnit deficit, jen neutralizují a harmonizují, ideálně pít zásaditou vodu z Aquarionu
Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko: