Výtok

Odklízení válečného odpadu po nevyřešeném konfliktu s partnerem ohledně sexu, pokus o odrazení chuti milovat se s ním, výzva postarat se o pořádek v této citlivé problematice.

Máte možnost rovnou začít pracovat na svém vztahu v kurzu Žena je láska nebo v KRUHU Žena je láska na AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ

K dispozici je knížka Žena je láska, s ní můžeš začít se změnou hned.

Jak podpořit tělo přírodní cestou na fyzické úrovni:

Příčinou ženských výtoků je špatně fungující žlučník a z toho pramenící překyselení střev a orgánů v pánevní oblasti. Překyselení sliznic je příčinou zánětů a z toho vyplývajících důsledků jako jsou ženské výtoky. Výtoky jsou projevem porušení rovnováhy mikroorganismů v našem těle v důsledku užívání antibiotik či hormonálních léků, chemické a překyselující stravě. Nejčastější bakterie, která se usídluje v pohlavních orgánech, je chlamidie. Všechny přemnožené nepříznivé mikroorganismy  produkují toxiny, které narušují imunitní systém, dochází tedy k častým infekcím a postižená žena se dostává do začarovaného kruhu.

  • V prvé řadě je zapotřebí zneutralizovat kyselé prostředí těla (Liquid Chlorophyll) a ideálně zkombinovat s vojtěškou (Green Health), která působí nejen neutralizačně, ale i protizánětlivě. Pokud žena trpí současně zácpou nebo studenými končetinami, místo vojtěšky jsou vhodnější řasy (Spirulina Chlorella Plus).
  • Dokonalým řešením je pití zásadité vody z Aquarionu.
  • Je třeba doplnit střevní mikroflóru na dorovnání chybějících příznivých bakterií  (Probiotika).
  • Pokud jsou výtoky opakující se a úporné, je třeba na boj proti vetřelcům použít silnější bylinné kombinace, hubící parazity, s dezinfekčními, detoxikačními a protizánětlivými účinky (ParaProtex) nebo tradiční česnek (Garlic MAX) nebo Oregano Oil.
  • Proti zánětům pomáhá výtažek z kurkumy (Curcuma Pro)
  • Nutné jsou esenciální mastné kyseliny (Evening Primrose Oil) pro léčbu a prevenci kvasinkových infekcí ničících buňky a zvýšit množství antioxydantů na chytání toxinů v těle především Vitamín E.
  • Překyselení je výsledkem špatné životosprávy, především nedostatečného příjmu minerálních látek  (New Life, Strong Bones, C 1000)
  • Pitný režim je vhodné dále zabezpečit pitím čajů, které však neumí doplnit deficit, jen neutralizují a harmonizují.
Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko: