Zánět jater = hepatitida

Játra nejsou sídlem hněvu a primitivních emocí, ale zásobárnou příjemného tepla a pomáhají člověku k správným rozhodnutím. A těm je právě zloba a unáhlenost největší překážkou.

Játra duchovně nejvíce ničí rozčilování, závist, sobectví, dělení lidí na kamarády a „nepřátele“, pomluvy a postavení se k věcem ze „špatné strany“.

Hepatitida souvisí se špatným hodnocením, očekáváním určité zpětné vazby na naše chování.

Výzvou je najít smysl vlastního života a chápat osobní měřítko v chování druhých k nám, tzn. umět přijímat „špatné“ chování druhých jako pozitivní, jako možnost k vlastnímu posunu k lepšímu.

Jak být v pohodě se všemi „blbci“ okolo (a hlavně se sebou) se naučíte v programu na webu TOLEROVAT JE LÁSKA

Jak podpořit tělo přírodní cestou na fyzické úrovni:

Hepatitida – zánět jater, je většinou způsoben virovou infekcí, kdy játra měknou a zvětšují se a dochází k narušení jejich normální funkce především odfiltrovávat jedovaté zplodiny z těla, a ty se hromadí v těle. Pokud přestanou fungovat játra, má člověk 12 hodin na rozloučení sese svými blízkými, proto pečujte o svá játra dříve, než se projeví jejich oslabení preventivní každoroční očistou jater.

  • Jaterní buňky čistí a regenerují aminokyseliny a odvod zplodin podporují antioxidanty, zejména selen. Vyzkoušeným a již léty ověřeným je jedinečný produkt CaliVity na našem trhu (Silymarin Plus)
  • Na podporu odstranění amoniaků a nezpracovaných tuků z těla je nutné doplnit intenzivně více aminokyselinu arginin (Arginine Plus)
  • Nutný je cholin a inozitol, což jsou látky nezbytné pro využití a odbourání tuků, navíc změkčují stolici a umožňují tak bezproblémový průběh rekonvalescence jater. (Super Soya Lecithin)
  • Aby se mohla játra zregenerovat, je třeba pomoci zastoupit alespoň částečně jejich funkci, pomoci s odstraňováním škodlivých látek z těla lymfou, velmi vhodné jsou k tomuto účelu mořské řasy (Ocean 21), které působí současně i protizánětlivě.
  • Proti zánětům pomáhá výtažek z kurkumy (Curcuma Pro)
  • Pitný režim je vhodné dále zabezpečit pitím čajů, které však neumí doplnit deficit, jen neutralizují a harmonizují, ideálně pít zásaditou vodu z Aquarionu
Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko: