Zbytnění prostaty

Prostata je symbol mužství a ukazatel vztahu muže k ženám, souvisí se sexem a intimitou.

Problémy s prostatou mívá muž, který nedostatečně ctí a miluje svou partnerku, muž, který se dívá na jiné ženy se žádostí a touhou po sexu. Může to být touha otevřená, spojená s přímou nevěrou, ale i touha skrytá, kterou muž projevuje jen dvojsmyslnými poznámkami a narážkami.

Tento postoj ukazuje na to, že daný muž přijímá ženy jako prostředky příjemných hrátek nebo na ně nahlíží jako na zdroj všeho hříchu a nepravostí.

Prostata je ukazatel toho, jak muž funguje ve svém mužství (a to nejen v sexu) a jakým způsobem chápe ženy.

Čím víc je muž tlačen svou silnou a aktivní partnerkou do kouta, čím víc je mu naznačováno, že vše si zvládne sama a k ničemu ho nepotřebuje, případně jen když ona dá svolení a pokyn, tím víc v sobě má najít mužskou akční sílu a nedovolit, aby se s ním jednalo jako s bačkorou.

Muži, přijímejte své ženy jako své nejbližší učitelky sami sebe.

Buďte silní ve své pozici, aktivně se vyjádřete a fungujte jako muž.

A svou ženu ctěte, milujte a na rukou noste, buďte něžní doteky i slovy, ona je pro vás ta jediná a dokonalá v tomto okamžiku.

Buďte čistí i ve svých myšlenkách. Pokud to zvládnete, nebude vás trápit časté a nepříjemné noční močení.

Jak pochopit partnerské vztahy z celostního pohledu najdete v programu na webu SOUŽÍT JE LÁSKA

Jak podpořit tělo přírodní cestou na fyzické úrovni:

Prostata je místem nejhojnějšího výskytu problémů mužské močopohlavní soustavy, nejčastěji jde o rozšířenou či zvětšenou prostatu nebo její zánět. Mezi symptomy patří časté močení s pocitem pálení, pocit plnosti močového měchýře, přitom nemožnost se dokonale vyprázdnit, obtížné močení, krev k moči, bolest mezi šourkem a konečníkem. Díky potížím s prostatou může docházet k přetížení ledvin a jejich následnému poškození.

  • Doporučujeme použít komplexní produkt obsahující všechny živiny, nutné pro normální funkci prostaty a bylinné výtažky (Pro-State Power)
  • Problémy s prostatou jsou spojovány s nedostatkem zinku  (Chelated Zinc) a selenu (Pro Selenium)
  • Při zánětu je zásadní vyčistit močové ústrojí zásadotvornými bylinami (vojtěška Green Health nebo Spirulina Chlorella Plus), přičemž tyto doplňují i minerální látky nutné pro zlepšení funkce prostaty.
  • Na podporu krevního oběhu je nutný Vitamín E nebo výtažek z vinných hroznů (Resveratrol Plus)
  • Pokud je prostata zvětšená a hrozí vznik rakoviny, je důležité nejen dodat silné antioxidanty, ale i protinádorové látky (Zenthonic)
  • Na podporu imunitního systému a hojení jsou nutné vysoké dávky přírodního C 1000
  • Na pročištění prostaty je vhodný sex, doporučujeme ho podpořit přírodními afrodiziaky (Vital Man)
  • Pitný režim je vhodné dále zabezpečit pitím čajů, které však neumí doplnit deficit, jen neutralizují a harmonizují, ideálně pít zásaditou vodu z Aquarionu
Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko: