Zlomeniny kostí

Zlomenina kosti je vynucení klidu, přerušení čehosi, v čem setrváváme a nechceme změnit směr.

Jde o násilné přerušení cesty, která byla příliš aktivní a pevná. Zlomenina je zbavení strnulosti a vynucení ohebnosti, pružnosti.

Výzvou je naučit se odpočívat, dopřát si klid a stále se za něčím nehonit. Uvědomit si, že vše jednou končí.

Naučit se nelpět na starém a umět to pustit, nechat to minulosti.

Nechat být staré a pevné normy ať své či cizí, uvědomit si, že vše se mění a nic není stálé. Přijmout do svého života změnu!

Jak být měkký a pružný se naučíte v programu na webu TOLEROVAT JE LÁSKA

Jak podpořit tělo přírodní cestou na fyzické úrovni:

Za zlomeninu je považováno prasknutí nebo přelomení kosti. Zlomeniny ukazují na nedostatečnou pevnost kosti způsobenou nedostatečnou výživou. Dříve zlomeninami trpěli především starší lidé, dnes je nepevnost kostí zřejmá už u dětí.

  • Je třeba zabezpečit přísun kvalitních přírodních živin silným multipreparátem, obsahující v ideální formě vitamíny, minerály i stopové prvky ve správném poměru (Super Mega 50)
  • Nutné je na dobu určitou výrazně zvýšit dávku přijímaného vápníku s hořčíkem na 2000 mg vápníku denně (Strong Bones)
  • Protože se všechny minerály ve svých funkcích navzájem doplňují a podporují, je dobré zvýšit na dobu určitou i přísun minerálů a stopových prvků v komplexu (Power Mins)
  • Na regeneraci kostí a pojivových tkání je vhodný glukosamin sulfát (Joint ProteX FORTE) nebo výtažek z Noni, který rozvolňuje tkáně a tím urychluje hojení (Noni)
  • Hojení je dobré podpořit vysokými dávkami vitamínu C (C 1000), který je důležitý pro regeneraci kostí, pojivových tkání a svalů.
  • Pro rychlejší zhojení můžeme použít enzymoterapii (Digestive Enzymes)
  • Jako komplexní výživa pro děti, které trpí častými zlomeninami, je vhodný silný multivitamin a výživa ve formě mateří kašičky (Bee Power)
  • Pitný režim je vhodné dále zabezpečit pitím čajů, které však neumí doplnit deficit, jen neutralizují a harmonizují, ideálně pít zásaditou vodu z Aquarionu
Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko: