Žlučník

Neustálý vztek a rozčilování se, ale neschopnost nebo nemožnost vyjádřit zlost.

Pokud umíme vnímat svůj život pozitivně, jako příležitost, školu a cestu, nemusíme se zlobit a rozčilovat „špatným“ chováním druhých, jejich „divnými“ názory a hodnotami.

Žlučník je agresivní orgán, i člověk s nemocným žlučníkem je agresivní, neustále podrážděný, zlostný a vzteklý, navíc proto, že tuto zlobu neumí nebo nechce adekvátně vyjádřit.

Žlučník nás učí pracovat aktivně s agresí, nepoužít ji jako frontální útok, ale protivníka „namydlit“, strávit, zkrotit, co bují a je přebytečné, zbytečné.

Jak být spokojený a pracovat s agresivitou se naučíte v programu na webu TOLEROVAT JE LÁSKA

Jak podpořit tělo přírodní cestou na fyzické úrovni:

Žlučník je nevelký orgán, umístěný přímo pod játry na pravé straně pod žebry, funguje jako zásobárna a dávkovač žluči. Ta je produkována játry a slouží k trávení tuků. Potíže se žlučníkem začínají tím, že se nám blokují vývody ze žlučníku – žlučovody, dochází k zatvrdnutí žluči v nich, a my to pociťujeme jako bolest, kterou zaměňujeme jako bolest žlučníku. Když žluč neodchází žlučovodem ze žlučníku, vrací se zpět, zde krystalizuje a mohou se tak tvořit žlučové kameny. Při nedokonalé funkci žlučníku, kdy neodchází dobře žluč, může docházet i k zánětům žlučníku, nakonec i jater. Při potížích se žlučníkem je vhodné zařadit každoročně detoxikační kůru jater a žlučníku, jak ji máme osvědčenou se dočtete v očistě jater a žlučníku.

  • Je třeba podpořit práci žlučníku a zharmonizovat funkci trávicích orgánů pomocí vojtěšky  (Green Health) nebo opuncie – nopálu (Nopalin)
  • Na podporu trávení a odlehčení práce žlučníku je vhodné užívat trávicí enzymy (Digestive Enzymes)
  • Na podporu trávení tuků je nutné užívat lecitin (Super Soya Lecithin)
  • Jelikož potíže se žlučníkem jsou stresovou záležitostí, čímž dochází ke stažení žlučovodů, je třeba rozvolnit nejen je, ale i psychiku (Noni)
  • Při špatné funkci žlučníku dochází k překyselení trávicího traktu s rizikem zánětů a rakoviny střev, proto je ideální pití zásadité vody z Aquarionu
    Pitný režim je vhodné zabezpečit pitím čajů, které však neumí doplnit deficit, jen neutralizují a harmonizují.
Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko: