DOPŘEJTE SI TO NEJLEPŠÍ!

Krém proti stárnutí ORGANICARE ANTI-AGEING CREAM (50ML) 

– snižuje viditelnost vrásek, intenzivně hydratuje a vyživuje tvář, krk a dekolt.

Rychle se vstřebává, má příjemnou, jemnou a delikátní texturu a přitom rychle a viditelně napíná a vyplňuje kůži.
Jeho tajemství spočívá v jedinečné kombinaci přírodní kyseliny hyaluronové a organických bylin, jako je aloe vera, olivový olej, mandlový olej, bambucké máslo a jojobový olej.

K tomu, abyste si zachovali svůj mladistvý vzhled, nepotřebujete agresivní zásahy.

OrganiCare Anti-Ageing Cream s kombinací organických rostlin a přírodní kyseliny hyaluronové může již od začátku snižovat viditelnost vrásek a intenzivně hydratovat pleť na vašem obličeji. Výsledek je rychlý a viditelný, a přesto jemný a přirozený.

V PASTI CHEMIKÁLIÍ

Někteří z nás podnikají kroky, které mají zabránit stárnutí pokožky už, když jim je 20 let. Ale první vrásky se objevují asi od 30 let. To se pak po čtyřicítce stupňuje. Epidermis se ztenčuje a množství kolagenu a kyseliny hyaluronové se snižuje, zatímco schopnost kůže zadržovat vodu klesá stejně jako pružnost pojivových tkání.

Věděli jste, že vaše kůže využívá 50% kyseliny hyaluronové z vašeho těla, a to se pak projeví na hydratovaném a zdravém vzhledu vaší pokožky? Ale u dospělých a starších lidí ve srovnání s malými dětmi klesá produkce kyseliny hyaluronové na 5%.

Vedle zděděných vlastností může být proces stárnutí pokožky urychlován UV zářením, kouřením, znečištěným vzduchem, zvýšeným stresem, nedostatečným spánkem, nízkou spotřebou tekutin a příliš velkým množstvím chemických látek, které na kůži používáme.

A tak začínáme svůj bojem s časem. A vůbec není jedno, co v tomto boji používáme.

Příliš mnoho chemikálií, jako je paraben, umělé konzervační látky, deriváty ropy nebo různé vonné látky, mohou ochrannou vrstvu pokožky oslabovat. Proto je stále méně a méně schopna zadržovat vlhkost. Díky tomu jsou vrásky ještě viditelnější. A tak začíná bludný kruh.

TAJEMSTVÍ…

… spočívá ve zvláštní kombinaci organických bylin a přírodní kyseliny hyaluronové.

Tento příjemný krém s jemnou texturou se snadno vstřebává a může hned od začátku snížit viditelnost vrásek a přitom pleť na obličeji napíná, hydratuje a vyživuje.

Rozhodněte se pro OrganiCare Anti-Ageing, se kterým můžete přirozeným způsobem dosáhnout velkolepé změny!

OrganiCare Anti-Ageing krém obsahuje vysokou koncentraci kyseliny hyaluronové s nízkou a vysokou molekulovou hmotností. Velké molekuly chrání a hydratují povrch kůže, takže pleť na vašem obličeji bude ještě zářivější a zdravější. Výhodou menších molekul je to, že se mohou dostat hlouběji a vyplnit pokožku zevnitř, což snižuje viditelnost vrásek.

DÍKY ČEMU JE BIO

Aby získal certifikát bioproduktu, musí OrganiCare Anti-Ageing Cream splňovat následující přísné požadavky:

  • Nejméně 95% látek musí být přírodního původu. V případě, že je mikrobiologická bezpečnost výrobku absolutně nezbytná, může být maximálně 5% látek syntetických v případě, že tyto látky nemohou být nahrazeny jinými, například přírodními konzervačními látkami.
  • Minimálně 95% rostlinných látek musí pocházet z organického zemědělství.
  • Suroviny a hotové výrobky nesmějí být vystaveny ekologicky nevhodným látkám, jako jsou těžké kovy, karcinogenní polysacharidy, farmaceutické zbytky, pesticidy.
  • Radioaktivní ozařování surovin je zakázáno a genetická modifikace není povolena.
  • Nesmí být používány části ohrožených rostlin.
  • Je třeba vyhnout se všem takovým látkám, které zvyšují riziko podráždění, alergií nebo poškození zdraví, jako jsou stopy ropných derivátů, syntetická barviva, karcinogeny nebo deriváty hliníku.

Bioceritifkát OrganiCare Anti-Ageing Cream je zaručen Ecogruppo Italia.

PROČ SI JEJ KOUPIT?

Složky krému proti stárnutí jsou opravdu přírodní a nepoškodí vaše zdraví. A navíc je kromě účinných látek 99% stabilizujících, neúčinných složek také přírodních.

Takže se nemusíte obávat, že syntetické látky poškodí strukturu vaší kůže nebo ji podráždí. Nemusíte mít strach z toho, že umělé látky zvýší riziko rakoviny, poškození jater nebo vašeho imunitního systému nebo že vyvolají problémy s dýcháním, hormonální poruchy nebo chronické bolesti hlavy.

Účinné látky tohoto krému jsou z velké části založeny na bylinách a přírodní kyselině hyaluronové, která je identická s tou, která se nachází v kůži. Většinu těchto bylin vyrábíme na certifikovaných biofarmách.
Na těchto farmách nepoužíváme pesticidy, umělá hnojiva ani herbicidy. Díky tomu není vaše tělo vystaveno různým chemikáliím.

Okamžitý účinek. Organické rostliny mají ve srovnání s rostlinami produkovanými na neorganických farmách vyšší obsah vitaminů, minerálů a jiných rostlinných živin. A navíc účinné látky sami šetrně extrahujeme a jen minimálně je zpracováváme. Účinnost krému je skvělá již od začátku a je toho dosaženo bez škodlivých vedlejších účinků.

Krém má lehkou a jemnou texturu. Díky tomu se snadno používá a rychle vstřebává. Je také dokonalým základem pro make-up.

Má příjemnou vůni, která je výsledkem jeho zvláštního složení a vyvolává pocit přírodní svěžesti.

Produkt je šetrný k životnímu prostředí. Produkty obohacené těžkými kovy a chemickými látkami kontaminují půdu, vzduch a vodu a často končí v odpadu.
Používáním organického krému proti stárnutí přispíváte k zachování našeho životního prostředí, pracovních míst, k životaschopnější budoucnosti našich dětí a rozhodujete se pro produkt, který nebyl testován na zvířatech.

Organický deodorant ORGANICARE DEO ROLL-ON (50ML)

– kontroluje a harmonizuje pocení a přitom zohledňuje přirozenou funkci pokožky.

Jeho organické účinné složky, jako je aloe vera, levandule, olivový olej, rozmarýn nebo extrakt z citronové kůry, mají přirozené antibakteriální vlastnosti. Zklidňují a chrání pokožku podpaží a poskytnou vám 24 hodin přírodní svěžesti. Výrobek neobsahuje soli hliníku, parabeny ani alkohol.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Zdroj: Cosmertic potential of herbal extracts – Kole et al., Appl Biochem Biotechnol. 2010 Mar;160(5):1356-61, Appl Biochem Biotechnol. 2010 Mar;160(5):1356-61 / Efficacy of cream-based novel formulations of hyaluronic acid of different molecular weights in anti-wrinkle treatment – Pavicic T. J Drugs Dermatol. 2011 Sep;10(9):990-1000. / The effect of Aloe vera gel and sweet almond oil on striae gravidarum in nulliparous women – Hajhashemi M J Matern Fetal Neonatal Med. 2017 May 19:1-6. / Effect of pre-treatment of almond oil on ultraviolet B-induced cutaneous photoaging in mice – Sultana Y et al., J Cosmet Dermatol. 2007 Mar;6(1):14-9. / Virgin olive oil as a fundamental nutritional component and skin protector – Viola et al., Clinics in Dermatology (2009) 27, 159–165

Kam dál?

Komentáře