Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné odborné poradenství, nemá za cíl nahradit odbornou lékařskou péči a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Být zdravý je velice jednoduché a prosté. Problém je v tom, že vy znáte tajemství, jak být zdravý, bohatý a šťastný. Všechno to víte, ale nic s tím neděláte! Chápete? Neštěstí je v tom, že nejednáte!

Werner von Braun

Poslední komentáře

Na okraj

Bolí vás žaludek?
Zkuzte 15 minut před jídlem užívat vojtěšku. Potahuje totiž zaludeční sliznici blanou, která brání dráždění sliznice.

Chodíte na mamograf? Nebo jiné preventivní prohlídky?

Chodí vám sms od gynekologa, kde máte svou kartu?

"Objednejte se na vyšetření nebo nahlašte svého nového gynekologa."

Před nedávnem mi přišel dopis od zdravotní pojišťovny, ať se objednám na preventivní vyšetření prsu, konečníku, děložního čípku,... se statistikami úmrtí na rakovinu.

Je to neuvěřitelný, jak nás potřebují stále zastrašovat!

A vydělat na nás peníze...

Na žádné preventivní prohlídky nechodím a chodit nehodlám! Jejich prevence vůbec žádnou prevencí není!
Naopak. Teprve po těchto vyšetřeních jste ten pravý adept na rakovinu!

Dr. Mercola: Pravda o mamografech

Považoval bych za nesvědomité diskutovat o rakovině prsu, aniž bych se zmínil o mamografech – ale ne proto, abych vám připomněl, že si máte mamograf nechat udělat. Právě naopak! Já mamografy nedoporučuji, přese všechno, co se můžete dozvědět od jiných lékařských autorit. Existuje pár dobrých důvodů proti mamografii.

1. Neexistují žádné důkazy, že mamograf může někomu zachránit život.

Výzkumy dokazují, že každoroční mamografické vyšetření NAVÍC k pečlivému fyzickému vyšetření prsů VERSUS samotné fyzické vyšetření nijak statisticky nezlepšuje vyhlídky na přežití rakoviny. Platí to ZEJMÉNA u žen pod 50 let věku, které nemají žádné faktory zvyšující riziko vzniku rakoviny.

2. Mamograf využívá ionizující záření v relativně vysokých dávkách, což samo o sobě může ke vzniku rakoviny prsu přispět.

Mamografy vystavují vaše tělo záření, které může být až tisíckrát silnější než při obyčejném rentgenovém snímku hrudníku, které jak známo znamená jisté riziko vzniku rakoviny. Z výzkumu publikovaného v časopise Radiology (Radiologie) vyplývá, že každoroční mamografické vyšetření 100 000 žen od 40-55 let plus následné vyšetřování po dvou letech až do věku 74 let způsobí ročně 86 případů vyvolaných radiací, z toho 11 smrtelných, což je celkem 136 promarněných let života.

3. Při prvním mamografickém vyšetření dosahuje počet falešně pozitivních výsledků až 6%.

Falešná pozitivita obvykle vede k nákladným dalším vyšetřením, vystavuje pacientky další radiaci a může mít za následek dokonce i invazivní procedury včetně biopsie, zbytečných chirurgických zákroků, chemoterapie, nemluvě o smrtících účincích falešné diagnózy.

Jediným odborníky na své zdraví jste vy sami. Dokážete se sami uzdravit i sami si své zdraví zachovat. 
Pokud to pojmete přírodně a celostně :-)

Zdroj: Dr. Joseph Mercola

Mrkněte na Základy celostního zdraví

s láskou vaše Empatia