Jsem vděčná za všechny ženy, které se mnou jsou kdekoliv v Žena je láska.

Pokud nejsi, nejsnazší je podívat se na videa kurzu zdarma:

Žena je láska

Tam začni.

Muž má jednu ze základních potřeb sex.

A mnoho žen s tím nesouhlasí, protože to v partnerství nežije. Neznamená to ale, že to není základní potřeba muže…

Muž, který nepotřebuje sex, je zraněný muž nebo nemocný či oslabený ve svém mužství.

Když si vezmete, jak se zachází s muži od dětství, tak vám dojde, že je to tak přirozené, že je téměř div, že vůbec někteří muži ještě sex chtějí. Vzpomeňte si na školku, školu, kde většinou paní učitelka, dávala pěkně najevo klukům, jak jsou na tom hůř než holčičky. Jako by ty učitelky neměly psychologické a pedagogické vzdělání a neučily se, že chlapci dozrávají pomaleji, mají naprosto jinou vývojovou křivku, a hlavně tak rozdílnou s holčičkami, že je nejde ani náhodou srovnávat. Určitě máte v živé paměti, jak se učitelky vyjadřovaly o klucích… v každém případě téměř bez chválení.

Pokud dítě nedostává chválu, pokud ho nenaplníme oceněním, tak strádá, snižuje se mu sebevědomí, vědomí sebe a svých schopností. Když pak připočítáte často agresivní a mužskou výchovu od matky, tak se nemůžeme divit, že jsou muži slabí ve svém mužství.

Pokud si teď říkáš, že ty jsi taky nedostala pochvaly a taky máš málo sebelásky, tak ano, můžeš to mít stejně jako tvůj muž.

Jen si připomeň, že nechceme přece ukazovat prstem na muže, aby oni něco změnili, chceme my prostřednictvím partnerského vztahu něco pochopit o sobě – a pak to změnit.

Pokud máš málo sebevědomí, pracuj na něm a zvyšuj si ho, ale ne na úkor svého muže.

Můžeš začít s naplňováním partnera chválením, oceňováním, dáváním najevo, jak moc si ho vážíš a co vše pro tebe znamená, a věř tomu, že až začneš, i partner tě zpětně začne naplňovat tím, co potřebuješ slyšet a zažívat ty. Co dáváš, to se ti vždy vrací.

Přijmi další zákon, který funguje a to že nikdy se nikomu nic neděje náhodou.

Pokud nevěříš na náhody, jakože doufám, že takové ženy mě nesledují, tak i přijímáš, že není náhoda, že máš právě ty tak zraněného muže, který nechce sex. Nebo ho chce méně než ty.

Že to z nějakého důvodu přesně tak potřebuješ, z nějakého důvodu kvůli sobě přesně takového muže potřebuješ.

Určitě sis našla v lekci: Co se mám učit já své ženské výzvy a úkoly, možná už z toho je ti jasné, proč potřebuješ mít takového partnera a co máš změnit.

(pokud ne, najdeš ji v kurzu Žena je láska zdarma)

Obecně platí, že až naplníš muže pocitem, že je pro tebe ten jediný alfa samec, tak se tak bude chovat.

♥︎ Prakticky to budeš dělat tak, že ho každý den za něco pochválíš – i když budeš mít pocit, že není zač chválit, že je to jeho povinnost nebo něco tak jednoduchého, že není proč chválit, přesto chval.

♥︎ Každý den mu řekni, že jsi šťastná, že právě on je tvým mužem, že jsi s ním šťastná, že tě on dělá šťastnou.

♥︎ Každý den mu dej najevo, že v něčem si s něčím nevíš rady, požádej ho o pomoc při dělání mužských prací, které jsi doposud dělala, přestaň je dělat a začni si říkat o pomoc – jeho silnou, chlapskou pomoc. Odšroubovat uzávěr sklenice, zvednout něco těžkého a odnést, zatlouct hřebík,… ano, spoustu těch prací, které dnes děláš běžně přestaň dělat a začni si říkat o pomoc. Uvolni mu jeho chlapskou roli, až ji zaplní, přijde i na projevování se sexem.

♥︎ Každý den mu dej najevo, že po něm toužíš, ale ne tak, že mu řekneš: To jsme už pěkně dlouho neměli sex, co dneska večer? Nenene! Pokud tohle řekneš, tak si bude připadat jako neschopa, protože ho samotného nenapadlo to, co tebe dělá šťastnou, musíš to podat tak, aby ho to napadlo samotného. Protože co sráží mužskou sílu je, když mu žena udílí rady, co má jak dělat a kdy a jak lépe.

♥︎ Představ si, že celý den je předehra před milováním. Nezapomeň ho políbit, dotýkat se ho, objímat ho, letmo se na něj usmát potutelným úsměvem, pod stolem ho laškovně hladit nohou, dotkni se ho tak, jak to děláš jen při milování, sváděj ho, připravuj ho na večer. Ale beze slov.

♥︎ Ženská slova často zabijí veškerou chuť muže na sex. Ženská síla je v tom, že mlčí, jen láká a volá, jen dává možnost muži, aby šel dál, aby aktivoval, aby udělal on ten první krok. To je pasivní síla skutečné ženy. Protože když mu začneš předhazovat, že už jste dlouho neměli sex, tak mu přiložíš další vrstvu na jeho zranění, a pak bude zase o to déle trvat, než všechny slupky shodí.

♥︎ Muž velmi nedůvěřuje ženám, dostal za svůj život už tolik nakládačky, že je obrněný a velmi neochotně uvěří, že se žena v něčem mění. Lepší je mlčet a těšit se na jeho akci. Zkus si říct, že pokud se milujete dneska jednou měsíčně (což považuju za málo), tak tím, že dneska začneš lákat, tak nebude od zítřka sex denně!

♥︎ Trénuj nejdůležitější ženskou vlastnost a tou je trpělivost. Klidně můžeš čekat zase další měsíc tím, že budeš zkoušet jen lákat a žádný výsledek se nedostaví. Vždyť jak dlouho se něco tvoří, tak dlouho můžeme předpokládat, že se to bude měnit v něco jiného. Buď trpělivá.

A něco musím říct ještě jako dodatek. Stejně jako když si žena vezme muže alkoholika a doufá, že se změní a přestane pít, tak když si žena vezme muže, který má sex od samého začátku jednou měsíčně, tak nemůže věřit, že se změní. Muži jsou biologicky nastaveni na určitou periodu, některý muž na denní sex, jiný na jednou za dva dny, jiný jednou za měsíc.

Nechtěj ho měnit, když sis ho vzala takového, jaký byl tenkrát – bude stejný i nadále.

A úplně na konec bych chtěla podotknout, že vůbec není pravda, že sex věkem mizí, muži jsou stejně aktivní až do pozdního věku.

Přestávají mít chuť na sex proto, že my jim tu chuť bereme.

Ne tím, že i my stárneme, oni nás milují a lákáme je úplně stejně jako v mládí, ale tím, že jim bereme jejich mužství. Že je stavíme na páté až desáté místo v našem životě za všechny ostatní lidi, že je nepotřebujeme, že je shazujeme, že je nenaplňujeme.

Takže pokud budete pracovat na partnerství, budete svého muže naplňovat, tak budete mít sex jako ve dvaceti, a možná i lepší.

Děkuju, že se učíte v Žena je láska!

s láskou Miluška

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Evening Primrose Oil: Zmírňuje revmatoidní artritidu a problémy s menstruací a menopauzou
Evening Primrose Oil: Zmírňuje revmatoidní artritidu a problémy s menstruací a menopauzou

Nenasycené mastné kyseliny v pupalkovém oleji jsou známy několika svými pozitivními účinky. Přispívají k zachování zdraví kůže a pojivových tkání, a tak podporují krásu a pevnost pokožky. Mají také příznivý vliv na hladinu celkového a LDL cholesterolu a hladinu triglyceridů, a tak podporují zdravý krevní oběh.

Detail produktu

Komentáře