Pokud náhodou zvažujete, že necháte svou dceru naočkovat proti rakovině děložního čípku, čtěte bedlivě:

Hlavní expertka zapojena do schvalovacího procesu pro vakcíny lidského papilloma viru (HPV) s názvem Gardasil a Cervarix mluví o nebezpečích a důvodech, proč byste neměli riskovat zdraví svého dítěte, pokud ho dáte očkovat.

Diane Harper, M. D., profesorka a vedoucí Odboru rodiny a geriatrické medicíny na Univerzitě v Louisville, odhalila na 4. mezinárodní konferenci o očkování, že HPV vakcíny jsou v podstatě bezcenné, protože výskyt rakoviny děložního čípku v USA je extrémně nízký.

Její projev byl určen na podporu výhod těchto vakcín, ale rozmyslela si to a šla jiným směrem ve snaze „očistit své svědomí od smrtících vakcín,“ píše The Daily Sheeple.

Dr. Harperová, bývalá vědecká pracovnice pro společnost Merck, řekla, že by nemohla v noci spát, kdyby nesdělila veřejnosti pravdu o vakcínách proti HPV viru.

Ve svém projevu, uskutečněném v Restone, ve Virginii prohlásila, že 70% všech HPV infekcí se vyřeší samy bez léčby a při 90% se tak stane do 2 let.

Ohlášených bylo 40 úmrtí mladých dívek z důvodu očkování se proti HPV viru

Dr. Harperová řekla, že všechny bezpečnostní testy pro HPV vakcíny byly provedeny na 15 ročních dívkách a ne 9 ročních, u kterých se imunizace nedoporučuje. Dodala, že navíc existuje reálné riziko spojené s těmito vakcínami.

Podle systému VAERS se u více než 15 000 očkovaných dívek vyskytly nežádoucí vedlejší účinky z Gardasilu.
Toto číslo bude pravděpodobně ve skutečnosti mnohem vyšší, protože mnohé nežádoucí účinky těchto vakcín jsou neohlášené. Nejméně u 44 dívek je potvrzeno, že zemřeli v důsledku těchto vakcín.

Některé nežádoucí účinky, které se vyskytly u pacientů očkovaných proti HPV viru, zahrnují záchvaty, krevní sraženiny, zánět mozkových blan, lupus a Guillain-Barrého syndrom, vzácný, ale závažný autoimunitní nedostatek, který způsobuje, že imunitní systém útočí sám na sebe a dochází k poškození nervových buněk.

Přestože se většina lidí trpících tímto syndromem zotaví, porucha imunitního systému může způsobit trvalou slabost, dýchací potíže, ochrnutí a někdy i smrt.

Stejně jako u většiny vakcín, rodiče si nejsou obvykle vědomi rizik.

HPV vakcíny zabírají jen na 4 ze 40 kmenů pohlavních chorob

„U osmi z deseti žen, které byly sexuálně aktivní, se vyskytuje virus HPV v určité fázi života.“ Řekla Dr. Harperová během svého projevu.

„Za normálních okolností se u nich neprojevují žádné symptomy a 98% případů se odstraní samo. Avšak v těch případech, kdy tomu tak není a tento virus není léčen, může dojít k tvorbě prekancerózních buněk, které se mohou vyvinout až do rakoviny děložního čípku.“

Dr. Harperová řekla, že zatímco Gardasil a Cervarix jsou na trh uváděny jako ochrana proti rakovině děložního čípku, toto tvrzení nebylo prokázáno a je hypotetické.

Výzkum provedený na lécích dokázal, že „neexistuje prokazatelný vztah mezi očkováním a vzácným typem rakoviny, kterému by vakcína mohla zabránit, ale i přesto se vakcíny prodávají,“ řekla.

Bývalá vědecká pracovnice společnosti Merck útočí na vakcíny proti HPV viru

„Ve skutečnosti neexistuje žádný důkaz o tom, že vakcína může zabránit rakovině. Podle vlastního přiznání výrobců vakcína funguje pouze na 4 kmeny ze 40 pro jednotlivé pohlavní choroby, na které člověk umírá v relativně krátké době, takže pravděpodobnost, že člověku pomůže, je přibližně stejná jako kdyby byl zasažen meteoritem.“

Její vyjádření jsou skutečně odvážné a ohrožují její reputaci. Farmaceutické společnosti na ni útočí jako psi a snaží se ji zničit, a to pokusy zničit její důvěryhodnost jako profesionální vědecké pracovnice.

Od chvíle, kdy se snaží své obavy před HPV vakcínami zveřejňovat, je proti ní zahájena neúprosná a brutální kampaň.

Bývalá pracovnice společnosti Merck byla vyobrazena jako podivínka v článku publikovaném v britském bulvárním časopise The Sunday Express, který ji velmi špatně uvedl.

Doufajíc, že věci uvede na pravou míru, poskytla rozhovor pro CBC News, kde se vyjádřila, že HPV vakcíny s sebou přinášejí skutečná rizika, a zároveň poskytují jen velmi málo výhod.

„Přínos pro všeobecné zdraví je nulový, neexistuje žádné snížení rizika vzniku rakoviny děložního čípku, jedině ochrana, která vydrží nejméně do 15 let a očkovaných je více než 70% všech sexuálně aktivních žen různých věkových kategorií.“

Stejně Dr. Harperová dodává, že hlášené prokázané vedlejší účinky HPV vakcín jsou mnohem nebezpečnější než rakovina děložního čípku, před kterou podle výrobců vakcíny mají lidi chránit.

Zdroj: http://www.thedailysheeple.com/

Přečíst si můžete další články o očkování proti rakovině děložního čípku

a o vakcínách a sterilizaci mladých žen

A o tom, proč každá druhá žena má změny na děložním čípku

s láskou vaše Empatia

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Chromium Max: K udržení normální hladiny cukrů v krvi
Chromium Max: K udržení normální hladiny cukrů v krvi

Chrom je esenciální mikroelement, což znamená, že lidské tělo jej není schopno vyrobit a můžeme jej získat pouze z vnějších zdrojů. Chrom se podílí na normálním metabolismu polysacharidů, bílkovin a tuků a také přispívá k udržení normální hladiny cukrů v krvi. Díky tomu může pomáhat v prevenci vzniku „touhy“ po sladkém, která je způsobena náhlým kolísáním hladiny cukru v krvi, a tak přispívá k účinnosti redukční diety. Ne všechny formy chromu se vstřebávají odpovídajícím způsobem. Výtečně se v těle vstřebávají a jsou využity jeho sloučeniny s organickou vazbou, jako je např. pikolinát chromu.

Detail produktu

Komentáře