Když bylo mému synovi asi 5 let, začal mít tiky. Hodně rychle nabývaly na intenzitě, až se změnily v záškuby a křeče celého těla. Měli jsme strach a dostali jsme doporučení na neurologii.

Doktorka udělala různá vyšetření, nic v hlavě ani na mozku nenašla. Žádná příčina. Přesto bez zaváhání napsala recept na psychofarmaka. Ptala jsem se, podle čeho usoudila, že potřebuje právě tyto léky. Odpověděla mi, že syn potřebuje zklidnit a tyto léky jsou nejšetrnější vzhledem k jeho věku.

Ale ať si všímám, zda není spavý, apatický, zda reaguje na okolí, jak usíná a spí, jestli se nezačne vyhýbat dětem a jestli neomezí komunikaci s lidmi,… atd. atd.

Pak jsem si doma přečetla příbalový leták. K varování doktorky přibyly hrůzostrašné možné následky. Vyhodila jsem léky do koše.

A začala se pídit po příčině a přírodním léku. Podařilo se mi to. Sice nám trvalo vyléčení léta, možná občas má syn tik i dneska. Ale ví proč a ví, co s tím má dělat. Jsem šťastná, že jsme tenkrát nepodlehli strachu.

Protože tento dokument je opravdu šílený….

Za pochmurnými statistikami úmrtí, sebevražd, vrozených vad a vážných nežádoucích účinků globální epidemie psychofarmak je člověk.

Dokument Smrtelný omyl vypráví osobní příběhy ztráty a odvahy těch, kteří skutečně zaplatili.

Na základě čeho prohlašují psychiatři, že jejich léky jsou pro děti bezpečné?

Jakmile uslyšíte slova osmi statečných matek, jejich rodin, zdravotníků, odborníků na léky a lékařů, budete přesvědčeni o jedné věci:

Je to Smrtelný omyl psychiatrů.

I psychické potíže můžete zvládnou přírodní cestou, jen se nebát. Poradna Empatie je plná dotazů na antidepresiva – zadejte si do vyhledávače a čtěte.

s láskou vaše Empatia

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Iron Plus: Organické železo a vitamin C, který zvyšuje jeho vstřebávání a využití až čtyřikrát
Iron Plus: Organické železo a vitamin C, který zvyšuje jeho vstřebávání a využití až čtyřikrát

Železo přispívá ke zdravé tvorbě krve a jako složka hemoglobinu hraje důležitou roli při přepravě kyslíku do buněk. Iron Plus je komplexní přípravek jedinečné kvality, který obsahuje organické železo a vitamin C, který zvyšuje jeho vstřebávání a využití až čtyřikrát, a také komplex bioflavonoidů z citrusů.

Detail produktu

Komentáře