Ano, ale podle nás to pořád ještě není komplexní, tedy celostní přístup.

Současná běžná medicína se většinou zajímá jen o fyzické tělo a ještě se stále více specializuje. Což má často za následek léčení jedné části těla bez ohledu na ostatní části. Z našeho pohledu se jedná o zájem jen o jednu ze tří základních částí člověka, kterého chápeme jako tzv. trojjedinou bytost, neoddělitelný celek těla, mysli a duše.

Psychosomatika je nauka o tom, jak se naše duševní stránka, tzn. to, jak myslíme, promítá do tělesných potíží. To už je dle našeho pohledu lepší situace, kdy se bere v potaz, že naše psychické jednání a stavy se v důsledku promítnou do našeho fyzického stavu. Tedy v přístupu bereme v potaz už dvě části naší trojjedinosti.

Duchovní příčiny nemocí ale zahrnují i třetí složku našeho já: Naši duši

Jsme duchovní bytosti, jsme jen energie. Tento život se vším, co obnáší – s naším tělem, lidmi kolem nás a veškerou viditelnou hmotou – je jen cvičiště. Prostor, ve kterém si jako duše můžeme zažívat, kým jsme. Ve kterém můžeme díky duálnímu světu posuzovat, zda jsme bezpodmínečnou láskou nebo ještě ne a teprve se o to pokoušíme.

Pokud jsme tady na Zemi na „cvičišti“, pak nemůžeme být na své cestě u konce, jsme stále na ní.

Kdybychom byli na konci a byli bezpodmínečnou láskou, spojíme se s Bohem a už se nepotřebujeme dále inkarnovat.

Pokud tedy něco „trénujeme“, pak to znamená, že v tom selháváme, učíme se to, děláme v tom chyby, nejde nám to na první dobrou.

A ty chyby potřebujeme nějak poznat, prožít, uvědomit si je, abychom je mohli myslí zpracovat a změnit se. K tomu nám slouží tělo, kam se naše emoce z nezvládnutých lekcí usazují.

Tělo je úložiště našich emocí ze selhání. Usazují se v něm, kumulují, a bolí.

Je tedy určitě pravda, že všechny nemoce jsou nezvládnuté emoce. ALE!

Každý z nás je jedinečný a nezaměnitelný s nikým druhým.

Jsme jeden střípek vesmírné energie a takový jiný – stejný, neexistuje. Představte si skleněnou vázu, která se rozbije na miliony střepů, vypadají stejně, ale každý je jedinečný a nejdou zaměnit.

Jedinečnost energie, kterou neseme, tkví ve specializované výzvě, pro kterou jsme se narodili.

Naše DUŠE je jedinečná!

Každý se máme učit něčemu jinému, i když v konečném důsledku je cílem všech stát se láskou bez podmínek.

Není možné, aby všechny lidi bolela bedra proto, že si mnoho naložili. Odpověď pro všechny je jen tato obecná, stačí nám to ale? Myslím, že ne… Každý sám by se měl pídit po tom, čeho si moc naložil a jak to má shodit, protože i způsob zbavení se usazených emocí v těle máme každý jiný.

Jak tedy postupovat, abych pochopil, proč jsem nemocný?

Je třeba znát sám sebe, vědět o svých vlastnostech, o svých přednostech, a současně znát a přijímat svá negativa, což jsou výzvy ke změně.

Naše přednosti jsou základem toho, co máme ve svém životě dělat, čím se máme zabývat, co rozvíjet, v čem se realizovat. Naše negativa jsou ukazatele toho, co měnit na sobě na cestě k bezpodmínečné lásce.

Každý z nás má všechny prostředky k tomu, aby poznal sám sebe a znal se, věděl, co má dělat a k čemu mu všechno, co žije, slouží.

Může se to naučit v ZÁKLADECH CELOSTNÍHO ZDRAVÍ

Pokud znám sebe, vím také, proč jsem nemocný:

1. Buď prakticky nežiju své přednosti a silné stránky

2. Nebo jsem nepřijal své chyby jako své výzvy ke změně a nepracuju na tom.

Když znám sebe, dívám se na vše kolem skrze tento filtr. A pak jen skládám venkovní příčiny nemoci, která přijde.

Bolí mě bedra?

✔︎ Mám např. číslo 6 v datu narození, pak podle nauky, které se říká Numerologie (v našem případě Pythagorejské numerologie, neboť její základy zformuloval vám jistě známý řecký filosof, matematik, astronom a kněz Pythagoras ze Samu), pak mě bolí proto, že si beru na sebe příliš starostí o rodinu a způsob vyléčení je obrátit pozornost k sobě a věnovat energii sobě.

✔︎ Jsem prvek Kov podle Astrologie 9 Planet (známé také jako japonská numerologie), pak mě bolí bedra proto, že žiju v přesvědčení, že nikdo nikdy neudělá práci, která je třeba udělat, tak dobře jako já. A tak cesta k uzdravení je nechat věci nehotové a předávat kompetence.

✔︎ Atd., atd., je možné rozklíčovávat podle mnoha metod..

Rozklíčovat nemoc, najít usazené emoce, není vlastně těžké a může se to naučit každý.

Když znám sebe a dokážu si spojit s duchovní příčinou, pak mám základ hotov.

Dalším nezbytným krokem je však začít pracovat nejen s emocemi, ale i s hmotou, tělem.

Pokud jsou emoce zhmotnělé, tedy už se projevily jako stav, kterému říkáme nemoc, je třeba je zpracovávat hmotně. A začít především tím, čím krmíme tělo – stravou a přírodními doplňky stravy. Když budete lít (a většinou dlouhodobě do auta špatný benzín a nebudete dolévat dobrý olej, jak to dopadne? A strava, kterou dneska většina z nás konzumuje se opravdu nedá považovat za dobrou. Ale o tom zase jindy..

Základním (a dost komplexním) programem pro pochopení celostního přístupu ke zdraví je ZÁKLADY CELOSTNÍHO ZDRAVÍ

Podle návodu rozklíčuješ i ty svůj příběh ♥︎

Je úžasné vidět tolik otevřených srdcí, hledajících sebe!

s láskou vaše Empatia

Kam dál?

Do našeho e-shopu

C 1000 s prodlouženým vstřebáváním - tělo si vezme v dobu, kdy ho potřebuje
C 1000 s prodlouženým vstřebáváním - tělo si vezme v dobu, kdy ho potřebuje

C 1000 Plus podporuje ochrannou aktivitu našeho imunitního systému za pomoci mega dávek vitaminu C s prodlouženým vstřebáváním a organických šípků, které zvyšují jeho účinky během kritického období, kdy to naše tělo nejvíce potřebuje. Kromě toho přispívá rovněž k normální tvorbě kolagenu, podporuje udržování zdravých cév, kostí, chrupavek, zubů, dásní a kůže.

Detail produktu

Komentáře