Ten, jehož životní poslání je pomáhat ostatním v léčení těla fyzického i duchovního, by měl objevovat stále nové informace na poli lidského zdraví.

Proto se snažím neustále nalézat nové možnosti, jak pomoci nemocným a trpícím.

V této souvislosti mě velmi zaujala, až šokovala informace z knihy pana Karla Funka „Průvodce zdravím“, kde v závěru knihy jsou uvedeny výňatky ze žaloby, kterou podal u mezinárodního soudního dvora v Haagu Dr. Mathias Rath a ostatní proti farmaceutické korporaci.

Je zde opravdu mnoho neuvěřitelných informací, z nichž ta, která je u kapitoly rakovina, je alarmující.

Píše se zde, že je vědecky již několik let dokázáno, že lidské tělo neumí vytvářet aminokyselinu L-Lysin.

Tato aminokyselina umí blokovat trávicí enzymy kollagenázu a metalloproteinázu, což jsou enzymy, které jsou spoluzodpovědné za rozšiřování rakoviny v těle.

Terapie, která účinně působí proti všem druhům rakoviny

Pokud se pacientovi podává aminokyselina Lysin spolu s jedním, ve studii neuvedeným prvkem, léčba zabírá na všechny dosud objevené typy rakoviny.

Vylučovací metodou jsem zjistila, že neuvedené prvky jsou dva, a sice selen a zinek. Tuto informaci mně potvrdili léčitelé – psychotronici, kteří též pracují s kyvadlem.

Smutné a pro nás nepochopitelné je to, že jak pan Dr. Rath v žalobě uvádí, věda neplánuje v nejbližší době tuto zcela zásadní informaci předat lidem. Pochopitelné se to stane ve chvíli, kdy si uvědomíme, proč tomu tak je!

Při pravidelném doplňování aminokyseliny Lysinu by totiž pravděpodobně došlo k úplnému vymýcení této obávané nemoci.

A to přece nelze, protože mocní našeho světa by se připravili o bohatství, které jim pravidelně přitéká z obchodu s chemoterapií, radioterapií a dalšímu jedy.

Podle mých vědomostí a zkušeností je u zdravého člověka vhodná následující terapie:

3 měsíce užívat 500 mg L-Lysinu denně a pak 6 měsíců pauza.

U nemocného s opary, EBV, CMW, kožními potížemi, nádory apod. je vhodné tuto terapii provádět 6 měsíců a 3 měsíce pauza. Pak opakovat.

K L-Lysinu je vhodné přidat selen, zinek a také vitamín C.

Phoenix č.3/09, článek Marie Hrubé

A my přidáváme naše doporučení:

L-Lysin společně se zinkem je možné najít v produktu VirAgo a k němu je třeba přidat ProSelenium.

Doporučujeme preventivně užívat 3 měsíce 3×1 tbl. VirAga + 3×1 tbl. Selenu. Pro nemocné, trpící potížemi, uvedenými v článku, bychom doporučili rozhodně vyšší dávkování a především přídavek dalších doplňků, podporujícím výrazně imunitní systém (Culevit, ImunnAid, Noni, Acidophilus with psyllium, atd.).

Více o léčbě rakoviny tady

Ideální je konzultace osobní, aby dotyčný pochopil i duchovní příčiny pro “potřebu” této nemoci…

S láskou vaše Empatia

Kam dál?

Komentáře