Když jsem kdysi dávno začala s osobními konzultacemi, po čase jsem si všimla, že s každým člověkem řeším to stejné. Že ROZŠIFROVAT pravou příčinu jeho potíží je neuvěřitelně JEDNODUCHÉ.

A současně jsem cítila, že ta hodina konzultace byla pro dotyčného jen malým střípečkem celé mozaiky, a že by potřeboval víc času, víc pohledů, víc informací, aby to mohl vstřebat, pospojovat, zažít a pak něco změnit.

A tak jsem se rozhodla přestat s plošnými osobními konzultacemi a zájemce navádět raději na poradnu na empatii zdarma. Do ní totiž mohu vkládat odkazy na články na empatii, na informace, které si mohou lidé přečíst a doplnit celkový obraz, který jsem skládala.

Celý můj rozbor je ukázání cesty, jak si může každý najít sám příčinu svých potíží a dohledat cestu ven.

Můj rozbor je velmi, velmi krátký, pokud ho někdo z vás ode mne má, tak mi to potvrdíte. Ale ohlasy na něj jsou úžasné, děkuju za ně, ale hlavně je důležité, že v něm najdete podstatu, že v něm vidíte přesné nasměrování, jasnou cestu, jednoduché řešení.

A v pár větách vám všechno docvakne.

ANO, příčina našich problémů je jednoduchá a každý ji může uvidět a najít.

Jsme jen slepí, protože jde o nás, na druhém člověku přece přesně vidíte, co dělá špatně a co má změnit.

Bylo by ideální, kdybychom pochopili a přijali, že jsme si jeden druhému terapeuty, že každý člověk ti může ukázat důvod, proč si nemocný a cestu, jak se uzdravit. A jak současně změnit své vztahy a všechno v životě k lepšímu.

Jenže my nejsme připraveni přijmout nepříjemnou informaci od kohokoliv, jsme otevření pouze k těm, co mají buď „papír“ nebo alespoň jakousi odbornou zkušenost podávat rady. Jaký nesmysl!

Každý člověk je pro druhého terapeutem, a čím nepříjemněji ti sděluje a ukazuje, co se ti nelíbí, tím naléhavější je to zpráva a tím akutněji bys měl na sobě pracovat. A dotyčnému děkovat…

Jenže my  povětšinou nehledáme příčiny svých potíží v sobě a neumíme vnímat druhé lidi jen jako ukazatele nás samých. Ale jednou nás něco silného stejně dovede k nám.

Abychom si začali všímat sebe, začali řešit své problémy, měnit sebe, žít svůj život.

Já vím, že jsou to pro někoho fráze, které všude slyší a docela netuší, co si pod nimi představit. Je to jednoduché. 

  • 1. POZNEJ, kdo jsi

  • 2. MĚŇ SE ve smyslu překonávání svých VÝZEV

  • 3. REALIZUJ své schopnosti, zhmotňuj svůj talent

Uvědom si, že neexistuje stejný člověk, jako jsi ty.

Nikdo jiný neumí to, co ty.

Nikdo jiný nemůže posunout věci tam, kam je můžeš posunout ty.

Nikdo jiný není schopen udělat druhé lidi šťastnými způsobem, jakým to umíš ty.

Protože všechno, co tu máme dělat, je:

  • učinit sebe šťastným

  • učinit druhé šťastnými (nebo jim v jejich štěstí alespoň nepřekážet)

Jsme fakt dojatí, jak jste pochopili náš záměr vám pomáhat v AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ.

Protože konzultace je dobrý start, ale vlastní poznání, kdy porozumím metodám, které mi ukazují sebe, dá mi to smysl a přijmu vše ke své změně, startuje tobogán změn ve tvém životě.

Především už člověk VÍ a nepotřebuje se stále na všechno někoho „s papírem“ ptát. Stále a dokola se ptají jen ti, kteří nevěří, že jejich životní poslání a úkol ke zvládnutí může být tak jednoduchý. Nebo ti, kterým se jejich úkol zdá tak složitý, že se jim do toho nechce. Stále dokola se ptají a hledají jen ti, kteří nenašli odvahu a sílu začít se změnou sebe prakticky. 

Všichni, kdo jste prošli kterýkoliv program AKADEMIE CELOSTNÍHO ZDRAVÍ, už VÍTE.

ZNÁTE SEBE, víte o svých jedinečnostech a výzvách, životních úkolech, a dokonce máte i nástroje a metody, co s výzvami dělat, jak je překonávat.

A aby toho nebylo málo, dokonce znáte SOUVISLOSTI SE SVÝM TĚLEM, jak souvisí vaše nerealizované výzvy ke změně s vašimi nemocemi. Už znáte celostní pohled.

My jsme šťastní, že vy jste tu jednoduchost už uviděli a žijete svou jedinečnost a žijete pro sebe a naplňujete svůj život.

Není třeba žádných extra informací, abyste žili svůj unikátní a jedinečný život! Tak do toho!

s láskou vaše Empatia

Komentáře