Na koncertu Tomáše Kluse s Janáčkovou filharmonií Tomáš vyprávěl příběh své kamarádky, které měla psychické potíže a stále hledala řešení svých problémů, až jednou na dveřích obchodu uviděla nápis:

TÁHNI – K SOBĚ

A vše jí docvaklo…

Koncert byl mimochodem úchvatný a všem ten zážitek doporučujeme. Můžete si poslechnout celé album – je volně na YT – KLUSYMFONIE, ale zažít to na vlastní kůži je skutečně nepředatlelná zkušenost.

Když vnímáte to propojení různých hudebních žánrů, cítíte tu samozřejmost, že vše je jedno a dohromady jsme vším.

Pokud každý z nás žijeme svou jedinečnost, vyjadřujeme ve svých životech své dary, které tu máme, a zaplňujeme své jedinečné místo, pak není třeba soupeřit.

Místa je pro každého dost. Napak při žití své jedinečnosti každý cítí, že vzájemné spojení jedinečných lidí nemůže být nikdy bojem, ale vždy musí být doplněním jeden druhým.

Je třeba ale začít tím, co uviděla ta Tomášova kamarádka na dveřích.

Je třeba nejdřív táhnout k sobě.

Jít k sobě.

Pochopit sebe.

Přijmout sebe takového, jaký jsem.

A žít v životě své přednosti, uplatňovat své schopnosti, a současně nedostatky vidět jako výzvu ke své změně k lepšímu. Nedostatky nevidět jako chyby, ale jako příležitosti.

Když celý život pomáháte lidem, aby táhli k sobě, aby otočili prst na sebe a s jakoukoliv změnou, kterou chtějí ve svých životech vidět, začít u sebe, a pak to slyšíte častěji a častěji, cítíte se jako skutečný vizionář.

Koncept AKADEMIE CELOSTNÍHO ZDRAVÍ předběhl dobu.

A náš web empatia.cz byl ve své době vzniku totálně vizionářský.

Přesto nešlo čekat, až bude souznít většina lidí…

Určitě to znáte, když cítíte, že vám něco dává tak ohromný smysl, že to prostě víte a nemůžete s tím přestat, i kdyby jste zůstali úplně sami. Tak to celou dobu máme my. Nejde s tím přestat a jsme nadšení, že lidé čím dál tím víc slyší na to, že mají jít – táhnout k sobě. A dělají to.

Koncept AKADEMIE CELOSTNÍHO ZDRAVÍ vychází z prastarého pentagramu, který vyjadřuje charakter a tok energií v životě – v přírodě, mezi lidmi, v našem těle.

Podle tohoto pentagramu existuje 5 základních druhů energií, mezi kterými fungují jasně dané vztahy, energie teče určitým způsobem.

Kdo se seznámí s těmito energiemi a pochopí jejich tok, rozluštil koncept života.

Umí číst ve svých vztazích, ve svém těle, chápe své nemoci a problémy, ví přesně, čím se zabývat, co neřešit, co dělat a co naopak nedělat.

Každý člověk patří do jednoho prvku tohoto pentagrramu – je Dřevo, Oheň, Země, Kov nebo Voda.

A tak současně ví, jaký je jeho životní úkol, který si vybral.

✔︎ Dřevo – učit se být spokojený a toleranci – TOLEROVAT JE LÁSKA

✔︎ Oheň – učit se radovat každý okamžik – RADOVAT SE JE LÁSKA

✔︎ Země – učit se trávit vše, co přichází – PŘIJÍMAT JE LÁSKA

✔︎ Kov – učit se odpouštět – ODPUSTIT JE LÁSKA

✔︎ Voda – učit se nelpět na druhých lidech a nebát se – SOUŽÍT JE LÁSKA

Programy zdarma prošly desítky tisíc lidí, kterým jen toto pochopení udělalo v životě revoluci. Programy placenými (on-line kurzy) prošlo přes tisíc lidí. Všichni bez rozdílu mluví o zásadním přínosu:

POCHOPILI SEBE!

STALI SE TVŮRCI VLASTNÍCH ŽIVOTŮ!

ZAČALI SE ZABÝVAT SEBOU A PŘESTALI UKAZOVAT PRSTEM NA DRUHÉ!

ŽIVOT SE JIM TOTÁLNĚ OBRÁTIL DO VĚDOMÉHO PROŽÍVÁNÍ ♥︎

Všichni, kdo prošli našimi kurzy, nám sdělují, že druhým ohromným přínosem je jednoduchost. Že konečně pochopili složité poučky, které znali, ale nedokázali je uvést do praxe. Vše, co funguje, je jednoduché…

Chceme vám všem složit poklonu a poděkovat.

I vy jste vizionáři, protože i vy nemáte souhlas většiny lidí z vašeho okolí. I vy jste museli najít sílu a pevnou víru a odhodlání jít proti proudu. I vám to muselo dávat sakra smysl.

Pokud vám cokoliv pomohlo a díky tomu jste zdravější, šťastnější a prožíváte radostnější život, naše mise je splněna. Děkujeme!

A pokud náhodou ještě nevíte, kudy táhnout k sobě, protože nevíte, do kterého prvku patříte, tak se podívejte jako první na Harmonické vztahy. Tam najdete první seznámení s touto metodou, i sami sebe.

A pak pokračujte dál do programu svého prvku, kterým rozklíčujete svůj život.

A kromě velkého poděkování za to, že táhnete k sobě spolu s  námi, vám posíláme vzkaz:

♡ Problémy, které v životě máte, jsou nástroje k tomu, abyste se zastavili a konečně táhli k sobě.

♡ Ve chvíli, kdy se obrátíte k sobě, začnete nacházet to, co milujete.

♡ Když najdete to, co milujete, budete to muset i dělat.

♡ Čím víc to budete dělat, tím víc lásky k sobě budete následně mít.

♡ Čím víc se budete zabývat sebou, tím méně času budete mít na to zabývat se druhými a ztrácet s problémy druhých svůj drahocenný čas.

♡ Překonávání chyb vás bude motivovat k dalšímu posunu, protože přijetím chyb zjistíte, že vaše dary jsou nástroje k překonání vašich chyb, že všechno, co jste dostali, je dokonale sladěno.

♡ Přijetím svých chyb se přestanete vinit.

♡ Když přestanete vinit sebe, zjistíte, že nikdo není za nic vinen a přestanete soudit druhé lidi.

Když táhnete k sobě, ve vašem životě se začne skládat harmonie a vykročíte cestou k pochopení celého konceptu tohoto světa.

Jen ten člověk, který je u sebe, může dostat informace přesahující naše lidské chápání. Jen člověk, který je u sebe, může dostat dary, díky nimž se přestane bát všeho, i smrti.

Jste neuvěřitelně úžasní a my jsme šťastní, že jste na té cestě s námi.

DĚKUJEME ♥︎

S láskou Miluška a Ivan

Kam dál?

Do našeho e-shopu

C 1000 s prodlouženým vstřebáváním - tělo si vezme v dobu, kdy ho potřebuje
C 1000 s prodlouženým vstřebáváním - tělo si vezme v dobu, kdy ho potřebuje

C 1000 Plus podporuje ochrannou aktivitu našeho imunitního systému za pomoci mega dávek vitaminu C s prodlouženým vstřebáváním a organických šípků, které zvyšují jeho účinky během kritického období, kdy to naše tělo nejvíce potřebuje. Kromě toho přispívá rovněž k normální tvorbě kolagenu, podporuje udržování zdravých cév, kostí, chrupavek, zubů, dásní a kůže.

Detail produktu

Komentáře