Před časem mi došlo, že už 25 let dělám práci, kterou miluju, a přitom si vůbec neuvědomuju, kam až jsem se za tu dobu dostala.

Tolik potřebujeme oslavovat svoje úspěchy.

Zastavit se a ohlédnout se, pochválit se za svá minulá rozhodnutí a za setrvání u vize, kterou jsme kdysi měli. A máme ji stále.

Vzpomínala jsem na všechny nadšené lidi, kteří za tu dobu vyjádřili touhu spolupracovat. Na rozhovory, které jsme vedli, na podporu a pomoc, kterou jsme jim poskytli…

Kolikrát jsem za tu dobu sedla do auta a jela za někým, kdo chtěl spolupracovat. Hodiny s ním mluvila, předala všechny informace o všem naprosto zdarma, nahrávky přednášek, naše prezentace, texty, celé naše know-how. Hádejte, kde je dneska většina z nich? Myslíte, že tu mou energii zužitkovali?

Připomněla jsem si všechny, kteří se mnou tenkrát do CaliVity vstoupili taky. A dnes vstávají ráno ve čtyři a jedou do fabriky. A mně říkají, že jsem měla štěstí, že jsem měla nějaké výhody, že já jsem lepší, že mám víc kontaktů, že… proto dneska můžu spát do devíti.

Vzpomněla jsem si na ty, kteří se mnou toho 11. ledna 1996 seděli v salónku oné restaurace a poslouchali přednášky o CaliVitě. A kteří už tenkrát řekli, že je to manipulace a vymývání mozků a pyramida a … A promítla jsem si, jak oni žijí dnes.

A pak jsme si vzpomněla na nedávný rozhovor s jednou zájemkyní o spolupráci, která řekla, že by MLM dělat nemohla. Ale všechno ostatní, co děláme, dělat chce. A já se jí zeptala: „A myslíš, že my děláme MLM?“ „Neee!!!“ téměř vykřikla. Ale my ho děláme. Děláme ho ale tak, že to nikdo jako ten nátlakový MLM nevnímá.

My samozřejmě neděláme zdaleka jen MLM, ale na tomto příkladě mi došly 3 věci:

1. Jediný čas, který máš, je teď.

Přijmi, co přichází, teď. Pokud to odmítneš, buď smířený, že nová šance přijít nemusí.

2. Jediný způsob, jak uchopíš příležitost, je tvůj.

Je lhostejné, co kdokoliv jiný o ní smýšlí, je lhostejné, jakou zkušenost s ní má někdo jiný. Ty můžeš zažít úplně jiný výsledek.

3. Jediný člověk, který je zodpovědný za to, co nemáš, jsi ty.

Pokud patříš mezi lidi, kteří hledají omluvu a výmluvu a vnější okolnosti, proč musí dělat to, co nechtějí, přestaň s tím. Dokud žiješ, můžeš svůj život otočit tam, kde ho chceš mít.

Hlavou mi prolétly všechny urážky, podtrhy, nadávky, opovržení, odsouzení, nepochopení, útoky proti tomu, co dělám.

A současně všechna poděkování, uznání, ocenění a obdiv za to, co dělám.

Uvědomila jsem si totiž čtvrtou, a asi nejdůležitější zásadu:

4. Nevšímej si neúspěchů a neúspěšných, ale úspěchů a úspěšných!

Zásadní zlom a obrat totiž nastal teprve ve chvíli, kdy jsem se rozhodla nedělat nic za druhé, nechat každého, ať se vybičuje k aktivitě sám, kdy jsem přestala dávat, dávat a dávat v naději, že se to někdy nějak zúročí.

Přestala jsem poslouchat nářky, proč nemohou to a nebo ono. Zacpala si uši a nechala je prostě a jednoduše v tom.

A najednou koukám, že se líhnou naši spolupracovníci bez mého vědomí. Najednou za mnou chodí s dotazy, jak tohle udělat a jako tohle pochopit, jen takové maličké doťuky na jejich cestě.

Začala jsem si všímat těch, kteří našli sami v sobě sílu něco dělat. A kteří mi dali najevo, že by to dělali i bez mé pomoci. V tu chvíli mám jasno, komu pomáhat.

A tak chci poděkovat všem, kteří jste mi napsali, že nechat vás být byla ta nejlepší pomoc, kterou jste potřebovali!

Jste úžasní a já vám na vaší cestě budu pomáhat dál. Když si o ní řeknete 🙂

Když se ohlédnu, musím se pochválit! Musím nás pochválit!

Jsem šťastná i za vás, že jsme si naplnili život tím, co jsme si vybrali. Asi jsme vybírali dobře a v přesný čas.

Pokud váháš, jestli je pro tebe ten správný čas, aby ses pro něco rozhodl, pak si uvědom, že správnější čas nebude.

Jediný čas, který máš, je TEĎ!

Pokud toužíš pomáhat druhým lidem ve zdraví a zkopírovat mou cestu, tvůj čas je teď!

s láskou Miluška

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Energy Memory: Pro udržení výkonnosti a koncentrace
Energy Memory: Pro udržení výkonnosti a koncentrace

Energy&Memory je komplexní doplněk výživy se stimulačními účinky, který obsahuje přírodní kofein z guarany, lecitin, vitaminy podporující mentální a fyzickou aktivitu, minerály a antioxidanty. Tento produkt jsme vyvinuli pro ty, kteří v případě mentálního a fyzického napětí dávají přednost přírodnímu řešení, aby si udrželi normální výkonnost a koncentraci.*

Detail produktu

Komentáře