Posvátné ženství v každé z nás se razí na povrch. Často býváme zmatené z volání naší duše a nerozumíme, nebo nechceme slyšet.

Uvědom jsi, že jsi právě tady a v této době z jednoho jediného důvodu:

Máš dost síly pomoci světu srovnat rozhozenou harmonii a sama sis to tak vybrala ♡

Máš za sebou mnoho životů tady na Zemi s mnoha zkušenostmi. Kromě strachů o své skutečné ženství, které bylo potlačováno, je v tobě mnoho úžasných zkušeností z žitého ženství. Z napojení na matku Zemi, z žité mužsko-ženské harmonie, z žití sebe sama ve skutečné ženské podobě.

Neboj se, ačkoliv možná vůbec netušíš, co je to vědomé ženství, je v tobě. Jen jsi na něj zapomněla.

Teď je čas se rozvzpomenout!

Přečti si těchto 7 archetypů ženství

Najdi, který je ti nejbližší. Může jich být víc, i za tebou je víc zkušeností. Jen si to uvědom a připusť. Věřím, že ti pak snáz půjde porozumět a následně přijmout sama sebe.

Velekněžka

Jako typ kněžky tvoří mystický most mezi světy, předává informace, svou prací vytváří krásu a harmonii. Velekněžky jsou vůdkyněmi světla. Velekněžka je natolik oddaná svému cíli a své práci, že je pro ni obtížné stavět svůj osobní život nebo vztah na první místo, neboť se cítí nadmíru povinována své práci. je provdaná za božské. Jejím druhým jménem je modlitba a oddanost. Velekněžky si často pamatují, proč se inkarnovaly z velmi dávných dob a jejich posvátná práce je pro ně vždy prioritou. Aby však mohla velekněžka sloužit udržitelným způsobem, je nutné, aby se naučila nejprve sloužit sama sobě.

Věštkyně

Věštkyně má velmi silnou intuici a schopnost vidět věci, jež jiní nevidí. Stejně jako velekněžka je mostem mezi viditelnými a neviditelnými světy. Je nadmíru citlivá, duchovní a má vizionářské schopnosti, intenzivně cestuje hluboko a často na temná místa a nebojí se nebo se naučila nebát postavit tváří v tvář stínům. Často má sklon říkat věci tak, jak jsou, a její pravda může někdy popudit ty, kteří jsou zvyklí žít ve světě, kde sice věci vidíme, ale raději o nich nemluvíme.

Vypravěčka / Umělkyně

Vypravěčka / Umělkyně je tu, aby se vyjadřovala, aby byla slyšena, aby se světem sdílela své příběhy, názory, nápady a výtvory. Je skvělou řečnicí, spisovatelkou, herečkou a učitelkou. Málokdy jí dojdou slova, neboť sem přišla předávat informace. Má spoustu nápadů, a proto je důležité, aby našla pro své výtvory způsob vyjádření a sdílela je. Vypravěčka je nejsilnější, když se soustředí na předávání moudrosti. Nesvědčí jí role nepřipravené studentky.

Léčitelka

Léčitelka cítí věci velmi hluboce. Miluje nepodmíněně. Má přirozenou empatii, je vysoce citlivá ke svému okolí. Má obrovské srdce a něžnou schopnost držet ostatní a cítit s nimi v jejich nejtemnějších chvílích. Vidí celistvost všech lidí a nesoudí ukvapeně. Léčitelce můžete říci cokoliv a budete s láskou přijaty. Dokáže ve všech vidět dobro a světlo. Léčitelka si musí pamatovat, že aby mohla léčit ostatní, musí nejprve uzdravit samu sebe a že je v pořádku, aby za svou práci měla hojnost všeho.

Bojovnice / Divoká žena

Bojovnice / divoká žena je nelítostná. Mění pravidla hry a je světovou aktivistkou. Má odvahu Johanky z Arku a nebojí se postavit se za věci a jít tam, kam se ostatní bojí. Často hovoří o záležitostech, které je podle ní nutné změnit. Bojovnice / divoká žena má do světa přinášet spravedlnost. Nemůžete ji zastavit. Je nezměrná. Bojovnice si musí pamatovat, že má bojovat za to, čemu věří, namísto odporování tomu, co je jí proti srsti.

Přírodní čarodějka / Šamanka

Stejně jako věštkyně má přírodní čarodějka / šamanka schopnost cestovat do oblasti stínů za účelem nalezení světla. V historii byla nepochopena a mnohokrát s ní bylo špatně zacházeno, a tak může pociťovat strach nebo potřebu obrany, aby byla světem přijata. Přírodní čarodějka je ve své podstatě napojená na cyklickou přirozenost života, žije v harmonii s ročními obdobími, zvířaty, Měsícem a se svým tělem. Je průvodkyní Země, vidí posvátnost veškerého života a ví, jak pomocí elementů praktikovat magii ve prospěch svůj i ostatních.

Zemská matka / Porodní bába

Zemská matka je porodní bábou světa. Je tady, aby dávala zrod novému skrze povzbuzování, podporu a pomáhání druhým. Zemská matka je často velmi uzemněná a je zde, aby zrodila potenciál světa. Když musí ochránit to, co se právě rodí, má energii matky medvědice. Je velmi soucitná a vždy přiloží ruce k dílu, je skvělou hostitelkou, miluje vztahy a péči o druhé. Má kolem sebe ráda lidi.

Jaký je tvůj primární povstávající ženský archetyp?

Čerpáno z Povstaň, sestro od Rebeccy Campbell

Pokračuj v článcích o čarodějkách

Děkuju ti, že povstáváš a zachraňuješ náš svět!

s láskou Miluška

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Evening Primrose Oil: Zmírňuje revmatoidní artritidu a problémy s menstruací a menopauzou
Evening Primrose Oil: Zmírňuje revmatoidní artritidu a problémy s menstruací a menopauzou

Nenasycené mastné kyseliny v pupalkovém oleji jsou známy několika svými pozitivními účinky. Přispívají k zachování zdraví kůže a pojivových tkání, a tak podporují krásu a pevnost pokožky. Mají také příznivý vliv na hladinu celkového a LDL cholesterolu a hladinu triglyceridů, a tak podporují zdravý krevní oběh.

Detail produktu

Komentáře