Pokud se rozhodnete milovat probuzenou ženu, nemůžete zůstat spát.

Pokud se rozhodnete milovat probuzenou ženu, každá část vaší Duše bude vzrušená, ne jen vaše sexuální orgány nebo dokonce vaše srdce.

Upřímně, pokud preferujete normální život, zůstaňte s normální dívkou.

Pokud chcete ochočený život, hledejte jen ženu, která si dovolila být ochočená.

Pokud jen chcete ponořit palec do tekoucí vody Shakti, zůstaňte s opatrnou, ochočenou ženou, která se ještě nevrhla do divočiny Posvátného Ženského oceánu.

Je pohodlné milovat ženu, která ještě neaktivovala své vnitřní posvátné síly, protože ona netlačí na vaše spínače.

Ona vás nebude zkoušet.

Nedotlačí vás, abyste se stali svým nejvyšším Já.

Neprobudí zapomenuté a otupělé části vašeho Ducha, který vás nutí vzpomenout si, že život nabízí mnohem  více než  jen tohle.

Nepodívá se do vašich vyhaslých  očí a nepošle šíp odlehčení Pravdy skrze vaše tělo, třesoucí vámi, abyste se probudili a rozdmýchává ve vás dlouho ztracené touhy pro Lásku Duše.

Opatrná neprobuzená žena bude krásně uspokojovat a těšit  vaše ego, srdce a tělo. Bude tiše kráčet po vašem boku a vytvářet pocit, že jste potřební, zodpovědní a že naplňujete svou mužskou roli.

Pokud vám toto stačí, tak to přijměte, milujte ji z celého vašeho srdce, zůstaňte jí  věrní a denně jí děkujte za  dar její mírné, neohrožující ženské přítomnosti ve vašem životě.

Pokud vám tohle nestačí – pokud vaše srdce, tělo a duch prahne po “jiném druhu ženy“, Té Divoké – pak vězte, že jste na vrcholu Duševního Posunu transformace.

Vězte, že děláte závažné rozhodnutí s karmickými následky.

Pokud si zvolíte vstoupit do aury a těla ženy, jejíž spirituální ohně planou, přijímáte, že potřebujete jistý stupeň nebezpečí a riskování, abyste rostli.

Pokud jednou začnete milovat ženu této přirozenosti, musíte přijmout totální zodpovědnost za životní změny, které budou následovat.

♡  Váš život nebude stále ospale pohodlný. Váš život vám nedovolí zůstat uvíznutí ve starých kolejích a stagnujících rutinách. Váš život dostane  radikálně novou příchuť a vůni.

♡ Budete zažehnutí přítomností Divoké Ženskosti a to začne vysílat elektrické šoky spirituálního Světla skrze váš celý čakerní systém, nalaďující vás na Volání Božství.

♡ Volba být sexuálně a romanticky intimní s probuzenou ženou vyžaduje mužskou odvahu kráčet nebojácně do Neznáma. Ale budete sklízet odměny nad vaše mentální chápání.

♡ Vezme vás do neobjevených světů mystérií a kouzel.

♡ Povede vás okouzlená a napůl opitá láskou do divokých lesů smyslné extáze a zázraku.

♡ Ukáže vám posvátná nebesa naplněná hořícími hvězdami, že začnete pochybovat, zda stále žijete na stejné planetě, na které jste se narodili.

♡ Zlomí vás a roztrhá vás tak, že vaše divoké vášnivé srdce vás přivede touhou napůl k šílenství.

♡ Budete ji chtít pohltit a prostoupit jí na každé úrovni tak, jak vaše Mužská Esence může pohltit a prostoupit svět – osvěcujíce Vesmír vaší oddanou Láskou.

♡ Uvidí vás tak, jak jste nikdy předtím nebyli viděni.

♡ Bude vám důvěřovat.

♡ Bude vás uznávat.

♡ Bude uznávat vaše snahy udělat ji šťastnou.

♡ Bude oceňovat vše dobré co děláte a vše dobré, čím jste.

♡ Neuteče od vaší temnoty, protože vaše temnota ji  neděsí.

♡ Přivede vás polibky, pohlazením a láskou zpět do Života.

♡ Bude mluvit slovy, kterým vaše Duše rozumí.

♡ Nebude vás trestat za vaše chyby.

Je to obrovský risk milovat probuzenou ženu, protože najednou neexistuje místo, kam se schovat.

Vidí všechno, proto vás může milovat s hloubkou a přítomností, po které vaše srdce a tělo tak těžce prahne, tak dlouho, tak intenzivně…že pochybujete, zda jste vůbec byli živí po celou tu dobu, co byla pryč.

Milovat takovouto ženu je rozhodnutí, které uděláte, abyste začali žít nadšeně s vaší Duší v plamenech.

Váš život už nikdy nebude stejný po tom, co jste pozvali její energii.

Vemte tento risk na sebe nebo udělejte krok zpět, zůstaňte s normální dívkou a přijměte jiný, bezpečný, více pohodlný a tak nějak klidnější život.

Jen se ujistěte, že pokud si vyberete to druhé, nebudete trávit zbytek vašich dnů dívajíce se zpět přes vaše rameno, napjatí uvidět ještě jednou mlhavou vizi Ženského Tajemství, které nyní zmizelo z dohledu.

Dávno odešla…točíce se vzhůru zpět ke Hvězdám, vzdáleným Galaxiím a Ráji….odkud přišla.

http://firstcontactgroundcrewteam.com/if-you-choose-to-love-an-awakened-woman/

Mé ženské programy jsou plné probuzených ŽEN.

Jestli máš, ženo, odvahu, vykroč na svou ženskou cestu za námi!

KRUH Žena je láska

s láskou Miluška

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Evening Primrose Oil: Zmírňuje revmatoidní artritidu a problémy s menstruací a menopauzou
Evening Primrose Oil: Zmírňuje revmatoidní artritidu a problémy s menstruací a menopauzou

Nenasycené mastné kyseliny v pupalkovém oleji jsou známy několika svými pozitivními účinky. Přispívají k zachování zdraví kůže a pojivových tkání, a tak podporují krásu a pevnost pokožky. Mají také příznivý vliv na hladinu celkového a LDL cholesterolu a hladinu triglyceridů, a tak podporují zdravý krevní oběh.

Detail produktu

Komentáře