Mnoho lidí se na mne obrací s dotazem, co dělat pro krásné vlasy? Aby nevypadávaly, nebyly mastné a řídké, nebo aby alespoň nějaké na hlavě zůstaly.

A věříte tomu, že většina z nich vůbec nepřijmou, že vlasy jsou pouze kontrolkou přetížených jater, a pokud tedy chceme mít pěkné vlasy, musíme mít zdravá játra?

A nebo pokud to přijmou, nepochopí, že pokud regenerujeme svá játra a chceme, aby něco na regeneraci zbylo i na vlasy, musíme si nastavit skutečně léčebné, tj. několikanásobně vyšší dávkování produktů?

Tělo je totiž naprosto dokonalý systém.

Má pět životně důležitých orgánových skupin, které chrání za každou cenu (proto existuje jen pět nemocí).

Tyto orgánové skupiny mají své kontrolky, ty ale nejsou životně důležité, z nich si tělo bere živiny, pokud nemá dost pro ty životně důležité orgány. A tak plešatíme, protože máme totálně zdevastovaná játra.

Ono to spolu nádherně sedí dohromady 🙂

Vlasy jsou projevem naší síly a vitality, také naší svobody.

Jenže pokud v životě neděláme, co bychom měli, především se nerealizujeme, neuplatňujeme své schopnosti a danosti, nepřekonáváme své životní výzvy, které nás mají posouvat, tak se stáváme nespokojenými (žlučník), nebaví nás to, co děláme, a tak si vymýšlíme, že někdo druhý za to může, že musím dělat to, co nespokojeně dělám a nemůžu dělat to, co bych tak rád!

A jsme u jater – zatrvzelosti v nespokojenosti.

Ty za to můžeš! Za ztrátu své svobody a za vlastní neschopnost realizovat svou sílu (ztráta vlasů) viním druhé, společnost, peníze, systém, to je jedno (játra).

Podívejte se na videa TOLEROVAT JE LÁSKA, je tam víc souvislostí.

Kromě videí si stáhnete i afirmační karty právě na období jater (a vašich vlasů).

A teď příběh mé sestry Lenky.

Před už dost lety měla hodně potíží s žílami na nohou, dokonce se jí začaly tvořit bércové vředy, měla dost kilo navíc, prostě potřebovala očistu jako sůl. Začala užívat jaterní kůru s dalšími očistnými produkty, hlavně kvůli těm žílám dostala Lecithin, a to hodně. O vlasech jsme nic neřešily. Bála se těch bércových vředů, je to docela bolest. Tak poctivě změnila stravu a užívala všechno, Lecitinu 9 denně.

Za pouhé tři měsíce prodělala změnu, že jí lidé nepoznávali.

Nejen že zhubla, ale byla nádherná, vyčistila a napnula se jí pleť, zpružnila se chůze, a hlavně měla naprosto nádherné, lesklé, pevné a husté vlasy. Byla moc ráda, že se jí ty žíly na nohou zahojily, a bylo jí divné, jak to že má tak nádherné vlasy 🙂 Brala to jako bonus plus 🙂

V dnešní přechemizované době nemáme játra v pořádku nikdo.

I kdybychom jedli pouze zeleninku a rýži, čím se, myslíte, ta zeleninka hnojí, co kyselé deště, v čem se skladuje? Takže nemáme šanci, to mi věřte. Takže jednou ročně si tu jaterní kůru dáváme pravidelně.

Příjemnou očistu!
Vaše Empatia s láskou

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Komentáře