Blíží se konec světa? Máte strach, že jsme jako lidé selhali v pečování o Matku Zemi a zánik je nevyhnutelný? Že jsme selhali vůbec jako lidé?

Já strach nemám …

V r. 2012 proběhla silná zpráva o konci mayského kalendáře a spoustu lidí se připravovalo na konec světa. Šlo ale o chybný výklad, šlo o upozornění na změny, které se dějí už dávno.

Mayský kalendář jen ukazuje, že svět přechází do jiné dimenze, postupuje na vyšší úroveň vědomí.

Tato vyšší úroveň vědomí je duchovnější úroveň, kdy lidé:

– povýší lásku nad strach

– duchovní přístup a vnímání emocí nad materiální výdobytky.

Výsledkem tedy bude svět, kde

– bude vládnout láska

– lidé si budou přát a dávat jeden druhému

– nebudou na sobě lpět ani na ničem hmotném

– nebudou se bát ničeho, protože budou znát svou podstatu

– budou si vědomi, že jsou duchovní bytosti s neomezenými schopnostmi

– budou umět žít a fungovat v souladu s vesmírnými zákony v lásce se sebou i vším okolo

Pokud čtete zprávy o konci civilizace, které ve vás vyvolávají strach, nečtěte je.

Strach je signál, že si chci prožít to, čeho se bojím, tudíž strachem z konce světa si ten prožitek přitahujeme. Nebojme se, není čeho…

Změna „starého“ světa v „nový“ lepší se už dávno děje! Už dávno přechází svět materie do světa duchovního, už od konce minulého stolení (1900) se postupně mění naše vnímání světa a naše fungování v něm.

Podívejte se na hodnoty našich dětí! I ty, které se narodily 1990 a dále jsou už naladěni naprosto jinak – na druhé, vnímavější, vstřícnější, ne tolik materiální.

Přechod jedné energie v druhou, ať je to cokoliv, je proces, který nejde z minuty na minuty, ale trvá. Trvá po přechodné období.

Čím větší objem energie to je, tím delší časové období to trvá. Jinak trvá přechod z jednoho ročního období do druhého, jinak změna dívky v ženu, jinak přechod člověka zatvrzelého v láskyplného, a naprosto jinak přechod celého lidstva a celé planety z materie do duchovna. To jde přece o desetiletí! Tento přechod bude trvat ještě minimálně desítky let, to si buďte jisti.

Je nám přirozené bát se změny.

Jsme tak naučení. Chceme mít něco jistého, něco, na co se můžeme spolehnout, co známe, co máme odzkoušené, co platí. Proto jako lidé velmi často lpíme na svých názorech, jsme zatvrzelí ve svých postojích a chceme po druhých, aby to respektovali a nechceme slevit. Bojíme se totiž, co bude pak. Je to normální.

Jenže jediná pravda, ke které všichni dojdeme a kterou všichni jednou pochopíme, je, že nic není trvalé a nic nemáme nastálo a vše se stále musí měnit.

Čím dřív to pochopíme, tím dřív budeme šťastnější.

A tak se bojíme změny nejen ve svých osobních životech, ale i v životě naší civilizace – máme strach, co bude potom. Nikdo to neví, nemůže vědět, nikdo to zatím nezažil. Není to parádní pocit, že jsme to právě my, kdo to zažije jako první? Tak se místo strachu těšte 🙂

Vy jste si sami vybrali, že tohle chcete prožívat.

Věřili jste si, že budete schopni tuhle změnu zvládnout.

Tak si to uvědomujme stále a důvěřujme Vesmíru, že vše je v naprostém pořádku a nejlépe pro nás.

Šiřme víru, že bude vše dobré a nic špatného se nestane.

S láskou vaše Empatia

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Pure Yucca: Detoxikace přírodními saponiny
Pure Yucca: Detoxikace přírodními saponiny

Saponiny, přírodní sloučeniny v juke podobné steroidům, mají diuretické, protizánětlivé, protikřečové a antioxidační účinky. Extrakt z této rostliny obsahuje několik enzymů, chlorofyl, antioxidanty a další účinné látky. Pure Yucca může podpořit detoxikaci trávicího systému tak, že zrychlí metabolismus, a tím urychlí i vylučování škodlivých látek.

Detail produktu

Komentáře