Ženská síla – šakti, kundalini – je ženská síla, která je přítomna ve všem, co existuje.

Je to základní duchovní energie, která neproudí lineárně, ale volně, intuitivně.

Podstatou ženské energie je umět se přizpůsobovat, respektovat vyšší řád a nechat se jím vést, plynout s proudem, nebránit se a nepádlovat proti proudu.

Šakti – kundaliní, také hadí síla, je kosmická a současně lidská energie známá v hinduismu, tantrismu a v józe. Je uložena nad první čakrou (Múladhárou) v takzvaném múladháru v křížové kosti. V tomto místě spí, resp. většinou spí. Pokud ji dokážeme rozvinout, dochází k duchovním propojení, uvědomění si svobody a současně spojení se vším, co existuje.

Existují dva druhy energií – jin a jang. Ženská a mužská. Musí fungovat v rovnováze. Základní pochopení těchto dvou energií můžeš najít v JIN a JANG

Ve všem, co existuje, jsou přítomny obě síly.

Ženy žitím a projevováním své ženské síly JIN vyvažují žití mužů v jejich mužské sile JANG. Pak je celá společnost v rovnováze.

Dnes ale většina žen žije mužskou energií. Bláhově si myslí, že tak budou šťastné. Když ale okusí sílu skutečné ženské energie v praxi, už nikdy se zpět do mužského fungování nevrátí.

Síla šaktí je silou, která rozbýbává intuici, způsobuje příliv a odliv a díky které rozkvétají květiny. Která z nás zažije její sílu, chápe, jak omezená žila v mužském lineárním světě.

Nositelkami šaktí jsou ženy.

Proto muži potřebovali ovládnout a potlačit tuto ženskou sílu, protože jinak by nemohli získat nad ženami žádnou moc. Bohužel si neuvědomili, že potlačením ženské síly ztratí i svou mužskou. Tak se to děje.

Šakti v nás obnovuje bezpodmínečnou lásku, ukazuje nám, že jsme v dokonalé harmonii se vším, co existuje, že jsme propojené.

Tato síla vylučuje soupeření a boj o cokoliv, protože se díky této síle ztrácí důvod o cokoliv bojovat.

Pokud ji rozvineme, víme, že všeho je dostatek pro všechny, protože každý tu máme své nezastupitelné místo, víme, že každý a všechno je kapka v oceánu a každá kapka je důležitá.

Pokud žena rozvine tuto energii, stává se bohyní, čarodějkou, spojuje se s akašou a duchovními světy, dostane se k nekonečné moudrosti života.

Pak se stává svobodnou a neovladatelnou, protože VÍ.

Nepotřebuje se za ničím honit, nepotřebuje nic získávat, nepotřebuje ničeho většího dosahovat, protože ví, že to nejvíc má v sobě.

Ztratily jsme spojení se svou šaktí, ztratily jsme propojenost se vším. Převálcoval nás mužský princip. Je nutné znovu vzkřísit tuto zapomenutou sílu.

Planeta Země na to už dlouho čeká.

Na tebe čeká ♡

Staň se nositelkou nové doby v KRUHU Žena je láska, přidej se k tisícům Kruholásek ♡

s láskou Miluška a Žena je láska (vaše Empatia)

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Evening Primrose Oil: Zmírňuje revmatoidní artritidu a problémy s menstruací a menopauzou
Evening Primrose Oil: Zmírňuje revmatoidní artritidu a problémy s menstruací a menopauzou

Nenasycené mastné kyseliny v pupalkovém oleji jsou známy několika svými pozitivními účinky. Přispívají k zachování zdraví kůže a pojivových tkání, a tak podporují krásu a pevnost pokožky. Mají také příznivý vliv na hladinu celkového a LDL cholesterolu a hladinu triglyceridů, a tak podporují zdravý krevní oběh.

Detail produktu

Komentáře