Na empatii jsem před časem napsala článek:

Ženo, máš potřebu se malovat?

a ten vzbudil spoustu nevole.

Samozřejmě u těch žen, které se malují…

Mým záměrem je, aby se lidé stali vědomými, tj. aby chápali, proč se jim v životě některé věci dějí, aby svému životu rozuměli. Aby věděli, proč mají své nemoci, proč mají problémy ve vztazích, proč dělají některé věci, které ví, že je ničí.

Jsem z vás nadšená, když procházíte našimi kurzy v AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ, je nádherné, že chcete hledat a jdete za vědomým životem ♥︎

Mým záměrem při práci se ženami je, aby se staly vědomými ženami, tj. aby chápaly sebe jako ženy.

Například i to, proč mají potřebu se malovat.

Protože vždy, když máme potřebu něco na sobě zlepšit, opravit, změnit, tak to znamená, že nejsme spokojené se sebou tak, jak jsme.

Měly bychom se milovat takové, jaké jsme, a měly bychom se samy sobě natolik líbit a být se sebou natolik spokojené, že nám nedělá žádný problém vyjít mezi lidi nenamalované, s nenabarevnými vlasy, prostě tak, jak jsme. Nemělo by nám dělat žádný problém jít do sauny a být tam nahé.

Já se kdysi rozhodla přestat se malovat.

Vlastně mi to Ivan říkal od té doby, co jsme se znali, že se mu nelíbí, když mám podbarvené oči. Já si připadala bez namalování prostě a jednoduše ošklivá, oči nevýrazné.

Když jsem se malovat přestala, dalo mi to hodně přemáhání vydržet všechny ty hlasy svého nitra, abych se znovu namalovala. Měla jsem pocit, že všichni lidé na mě koukají, že jsem divná.

Tenkrát jsem pochopila, jaká blbost je, když někdo řekne, že naslouchá svým pocitům, kdo říká, že něco nacítí.

Od té doby vím, že tito lidé jsou v tak velkém ovládání svého ega, že to nemohou ani vydržet sami se sebou, proto tuhle ohromnou nelásku k sobě musí něčím zamaskovat. Že jejich ego je tak silné, že budou bojovat za svou pravdu a nechuť se změnit za použítí jakýchkoliv prostředků.

Od té doby vím, že na přemožení ega potřebujeme hodně, ale opravdu hodně odhodlání, vytrvalosti a síly.

Že s láskou na něj jít nemůžeme.

Ego jsme my. Pokud chceme milovat sami sebe takové, jací jsme, pokud se chceme vypořádat s tím, co do nás nalili všichni učitelé a rodiče o tom, jací jsme špatní a kolik chyb děláme, musíme být na sebe tvrdí. Prostě se přinutit ke změně.

Jsme dospělí a jsme zodpovědní za to, jak se cítíme a jaký život žijeme.

Pokud se na sebe neumíme usmát v zrcadle a potřebujeme se malovat a dělat lepšími, tak se musíme donutit ke změně.

Každý z nás se dostane k uvědomění, co chce ve svém životě změnit. Napadne ho, že je čas přestat se malovat, přestat si barvit vlasy. Tohle je hlas srdce a tohle byste měli cítit, a tohle  nacítění hodně dlouho v sobě držet. To, co přijde potom – všechny ty myšlenky, proč je to blbost – k tomu se rázně postavit a to odmítnout a tomu se nepoddat.

Já jsem došla do fáze, že si už nebudu přibarvovat vlasy, prostě je nechám tak.

Když jsem přišla ke kadeřnici, přesvědčovala mě o tom, že to není dobré rozhodnutí, že všechny ženy v mém věku si barví vlasy, až mi bude sedmdesát, tak bude čas přestat se barvit. Napadají mě myšlenky, zda to zvládnu vidět, jak každým okamžikem jsem šedivější a šedivější….

Vždycky si ale vzpomenu na hlas svého srdce. A to mi pomůže vydržet.

Dneska už totiž vím, že zvyšovat si svou hodnotu něčím zvenku je v určitém čase pomocí, ale když se naplníme láskou k sobě, už to přestáváme potřebovat.

Dokonce nám to začíná vaditl, Dneska když se podívám na své fotky z doby „namalované“, tak se sama sobě vůbec nelíbím! A tak vím, že úplně stejně to bude s vlasy.

A tak mi držte palce, ať mé ego nezvítězí a nezapomenu na hlas svého srdce milovat se taková, jaká jsem.

A vám držím palce taky, abyste odhodily pozlátka, kterými se přikrášlujete a myslíte si, že tím zvyšujete svou hodnotu u okolí. Přece víte, že hodnotu vás neurčuje barva vlasů, ale to, jak se cítíte a co vyzařujete. A tak pokud k tomu ještě potřebujete to pozlátko, tak ho přijměte jako dočasnou berličku.

Váš čas ke změně přijde, a tak nepromarněte volání duše, protože přijde!

Sposuta žen namítá, že i když se malují a barví si vlasy, tak se milují takové, jaké jsou.

Vždy radím, aby si udělaly test.

Postavte se před zrcadlo nahé, abyste se v něm viděly celé. A dívejte se na sebe, prohlížejte si každou část svého těla a zkoumejte své pocity. Pokud je tam jen úžas nad nádherou, kterou v zrcadle vidíte, pak je to super! A pak se klidně můžete namalovat a obarvit vlasy, protože pak to neděláte proto, abyste něco zamaskovaly, ale jen proto, že si hrajete. Ale pokud tam není totální láska a nadšení a krása, pak přijměte, že je ještě na čem pracovat…

Ženy učím sebelásce v kurzu zdarma Žena je láska a do hloubky sebe v KRUHU Žena je láska

A všechny i muže v Přijímat je láska

Jste úžasní tak, jak jste!

s láskou vaše Empatia

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Chromium Max: K udržení normální hladiny cukrů v krvi
Chromium Max: K udržení normální hladiny cukrů v krvi

Chrom je esenciální mikroelement, což znamená, že lidské tělo jej není schopno vyrobit a můžeme jej získat pouze z vnějších zdrojů. Chrom se podílí na normálním metabolismu polysacharidů, bílkovin a tuků a také přispívá k udržení normální hladiny cukrů v krvi. Díky tomu může pomáhat v prevenci vzniku „touhy“ po sladkém, která je způsobena náhlým kolísáním hladiny cukru v krvi, a tak přispívá k účinnosti redukční diety. Ne všechny formy chromu se vstřebávají odpovídajícím způsobem. Výtečně se v těle vstřebávají a jsou využity jeho sloučeniny s organickou vazbou, jako je např. pikolinát chromu.

Detail produktu

Komentáře