„Věřím v moc mužů, kteří respektují Zemi a její ženy.“ 

Rune Lazuliová

Všichni v sobě máme mužské i ženské energie.

Vaše pohlaví naznačuje, na jakou energii se v tomto životě zaměřujete, ale přesto v sobě každý z nás má obě tyto energie.

S tím, jak vystupujeme z období patriarchátu, které trvalo 5000 let, kdy vše určovalo nevyrovnané mužství, je důležité poznamenat, že nevyrovnané ženství může být stejně destruktivní.

Patriarchát umlčel posvátný ženský hněv, ale rovněž potlačil posvátnou mužskou schopnost vyjadřovat emoce a rozpoznat své božství.

Při zotavování se z patriarchátu se nesmíme přiklonit k úplnému protipólu. Cílem není přejít od patriarchátu k matriarchátu. Lepší je přivést posvátné mužství a ženské energie do rovnováhy.

Nechť společně s povstáním posvátného ženství povstane i posvátné mužství.

V následující textu je přehledný seznam vlastností posvátných mužských a ženských energií, když jsou vyrovnané a když jsou v disharmonii. Pročtěte si tento seznam a zkuste zjistit, jak na tom jste vy. Pamatujte si, můžeme ztělesňovat všechny tyto vlastnosti.

Posvátné ženství

♡ Soucitná
♡ Moudrá
♡ V kontaktu se svou schopností léčit
♡ Spojená s přírodou a jejími ročními obdobími
♡ Vnímá sebe sama jako celek
♡ Miluje nepodmíněně
♡ Neochvějně a tvrdě ochraňuje planetu a své děti
♡Je sexuálně moudrá
♡ Zná svou sílu
♡ Intuitivní
♡Vášnivá
♡ Empatická
♡ Chápající
♡ Léčivá
♡ Plodná
♡ Tvořivá
♡ Oplývá hojností
♡ Je v souladu s proudem života
♡ Je nositelkou šakti
♡ Asertivní
♡ Hledá pravdu
♡ Naplňuje svou studnu
♡ Dokáže se nechat podporovat, obdivovat a ctít od muže
♡ Dokáže vyjádřit hněv a vášeň.

Nevyrovnané ženství

Depresivní, nevyrovnaná, neustále něco potřebuje, závislá, přecitlivělá, libuje si v sebelítosti, hořká, pochybující o sobě, hodná holka, má nízké sebevědomí, neschopná stát na vlastních nohou, drbna, rozmrzelá, nechce být šťastná, mučednice, sobecká, neumí vystát štěstí ostatních, manipulativní, spřádá plány, kontroluje, očerňuje, neumí vyjádřit své potřeby, nejistá, potřeby všech ostatních klade nad ty svoje, pořád se v myšlenkách srovnává s ostatními.

Posvátné mužství

♥︎ Silný
♥︎ Ochranitelský
♥︎ Ctí ženství
♥︎ Podporující
♥︎ Přítomný
♥︎ Aktivní, proaktivní
♥︎ Oplývající
♥︎ Mocný
♥︎ Poskytovatel
♥︎ Sebevědomý
♥︎ Fyzický
♥︎ Energický
♥︎ Vášnivý
♥︎ Hrdinský
♥︎ Odvážný
♥︎ Je schopný nechat se podporovat ženou
♥︎ Dokáže se ženě odevzdat a nechá ji, aby ho podržela
♥︎ Dokáže nepodmíněně milovat
♥︎ Vnímá city, ale nenechá se jimi ovládat
♥︎ Zplnomocněný
♥︎ Neohrožený

Nevyrovnané mužství

Ničení všeho, co stojí v cestě, nelítostný, nemyslí na nikoho jiného, jen na sebe, účel světí prostředky, násilný, brutální, barbarský, sobecký, egoistický, vnímá se odděleně, arogantní, odpojený od proudu energie, slabý, krutý, odpojený od emocí, snadno se nechá zastrašit, zbabělý, klamavý, tvrdohlavý, bojuje a přežívá, když je čas odpočívat, svéhlavý.

Čerpáno z Povstaň sestro: Rebecca Cambell

 

Začni se svou změnou, ženo, v Žena je láska, je otevřeno zdarma!

Miluška

P.S.

Plnou pozornost věnuji ženám v KRUHU, otevírám ho pouze 1x ročně a to v květnu. Pokud zrovna není otevřeno, zanech mi svůj mail na čekací listině a otevření se dozvíš!

KRUH Žena je láska

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Organic Noni: Organické Noni s biocertifikátem
Organic Noni: Organické Noni s biocertifikátem

Morinda citrifolia (která se v polynéských jazycích nazývá noni) je exotické zvláštní ovoce, které obsahuje několik životně důležitých látek. Polinesian Noni a Organic Noni jsou komplexní přípravky navržené k podpoře vašeho zdraví, bohaté na vitaminy, aminokyseliny a minerály. Podporují zdravou činnost buněk a jejich normální dělení; kromě toho snižují zánětlivé procesy v těle. Přispívají k detoxikační funkci jater a mají rovněž antibakteriální, protivirové a protiplísňové účinky. Plody Organic Noni pocházejí z kontrolované ekologické farmy a jsou ochuceny malinami z organické farmy. Zatímco původ Polinesian Noni je v nezkažené přírodě, zdrojem plodů v Organic Noni jsou farmy s biocertifikátem.

Detail produktu

Komentáře