Vím, že jsem ve svém životě učinil změny, které potrvají věčně. Mám největší moc, jaká kdy byla lidstvu poskytnuta, moc volby.

Dnes se rozhoduji vytrvat bez výjimky.

Již nebudu více žít v dimenzi rozptylování, s pozorností přelétávající sem a tam jako list za větrného dne. Znám výsledek, po kterém toužím. Pevně se držím svých snů. Vydržím až do konce, nevzdám se.

Vytrvám bez výjimky. Budu pokračovat navzdory vyčerpání.

Uvědomuji si, že většina lidí se vzdává, když jsou vyčerpaní. Já však nejsem „většina lidí“. Jsem silnější než většina lidí.

Průměrní lidé přijímají vyčerpání jako samozřejmost. Já nikoli. Průměrní lidé sami sebe porovnávají s druhými. Proto jsou průměrní. Já porovnávám sám sebe se svými možnostmi.

Já nejsem průměrný. Vyčerpání beru jako předzvěst vítězství.

Jak dlouho musí dítě zkoušet chodit, než to opravdu zvládne? Nemám snad více sil než dítě? Více porozumění? Více touhy? Jak dlouho musím pracovat, než opravdu dosáhnu úspěchu? Dítě by si takovou otázku nikdy nepoložilo, jelikož na odpovědi na ni nezáleží.

Vytrváním bez výjimky je můj výsledek – můj úspěch – zajištěn.

Vytrvám bez výjimky. Zaměřuji se na výsledky.

Abych dosáhl výsledků, po kterých toužím, není dokonce nutné, abych se těšil z procesu samotného. Důležité je pouze to, abych pokračoval v tomto procesu se zrakem upřeným k výsledku.

Sportovec se netěší z bolesti v tréninku, sportovec se těší z výsledků.

Mladý sokol je vytlačen z hnízda, ve strachu přepadává z okraje útesu. Bolest z učení se létat nemůže být radostnou zkušeností, avšak muka tohoto učení jsou rychle zapomenuta, když se sokol začne prudce vznášet k nebesům.

Mořeplavec, jenž s obavami sleduje rozbouřené moře bičující jeho loď, ji vždy povede špatnou cestou. Avšak moudrý a zkušený kapitán nespouští zrak z majáku. Ví, že povede-li svou loď přímo k určitému bodu, zkrátí tak dobu strávenou v nepohodě. A tím, že nespouští zrak ze světla majáku, nepřijde byť jen jeden jediný okamžik strachu. Mé světlo, můj přístav, má budoucnost je na dohled!

Vytrvám bez výjimky. Jsem člověkem velké víry.

Počínaje tímto dnem budu hlásat víru v jistotu své budoucnosti. Příliš velkou část svého života jsem strávil pochybami o své víře a vírou ve své pochyby. Již nikdy více!

Mám víru ve svou budoucnost. Nedívám se nalevo ani napravo. Dívám se dopředu. Mohu jen vytrvat.

Víra pro mne vždy bude platnějším průvodcem než rozum, protože rozum může dosáhnout jen po určitou mez, avšak víra nemá žádné meze.

Budu ve svém životě očekávat zázraky, protože víra je vytváří každým dnem.

Budu věřit v budoucnost, kterou nevidím. To je víra.

A odměnou za tuto víru je to, že spatřím budoucnost, ve kterou věřím.

Budu pokračovat navzdory vyčerpání. Zaměřuji se na výsledky. Jsem člověkem velké víry.

Vytrvám bez výjimky.

I my 🙂

A i ty vytrvej bez výjimky! Kterýkoliv program naší AKADEMIE CELOSTNÍHO ZDRAVÍ ti v tom pomáhá.

Měj sebe a svůj život ♥︎

S láskou tvá Empatia

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Bee Power: Včelí kašička je opravdovým elixírem nejen pro královnu
Bee Power: Včelí kašička je opravdovým elixírem nejen pro královnu

Bee Power je přípravek obsahující včelí mateří kašičku. Jedna z hlavních složek včelí mateří kašičky – HDA má antimikrobiální účinky proti několika druhům bakterií a plísní. Obsahuje celou skupinu vitaminů B a kromě toho minerály a stopové prvky (např. síru, mangan, nikl a kobalt). Je to přírodní zdroj vitaminů A, C, D a E, kyseliny listové, enzymů a 18 druhů aminokyselin.

Detail produktu

Komentáře